Домашня сторінка Актуально З МЮ в Інтер? Зірковий гравець призупиняє тренування і готується до переходу

З МЮ в Інтер? Зірковий гравець призупиняє тренування і готується до переходу

41 читачів онлайн
0
1,886

Як повідомляють британські ЗМІ, Ромелу Лукаку не тренувався з основою МЮ на останньому ранковому занятті на зборах в австралійському Перті. Кажуть про “маленьку фітнес-проблему”. Але швидше за все, причина в майбутньому трансфері бельгійського форварда (зауважте, також дуже ймовірно, що МЮ втратить Погба).

Photo by Alex Livesey/Getty Images

Так само вирішено, що він пропустить і вечірню сесію тренувань – замість того Лукаку займається в тренажерній залі подалі від основної групи МЮ.

Паралельно з австралійськими зборами МЮ йдуть переговори між Манчестер Юнайтед і Інтером. Спортивний директор Нероадзуррі П’єро Аусіліо в Лондоні зустрічається із Головний виконавчим директором Юнайтед Едом Вудвардом. Тема зібрання – перехід Лукаку. МЮ вимагає за бельгійського нападника 75 мільйонів фунтів, причому одразу всю суму. Інтер торгується, пропонує 63 мільйони, до того ж із розкладом платежів (9+27+27).

Журналіст Sky Кейв Солекол справедливо припускає, що МЮ не відпустить нападника світового класу, отримавши за це в перший сезон лише 9 мільйонів фунтів.

Раніше Манчестер Юнайтед намагався втримати Лукаку в команді. Червоні Дияволи взяли форварда на збір, а головний тренер Уле Гуннар Сульшер провів із ним особисту бесіду. Та Лукаку був непохитний – він налаштований на трансфер.

Річ у тому, що на думку Лукаку вплинуло підписання нового контракту з Маркусом Рашфордом, за яким нападник збірної Англії отримуватиме 300 тисяч фунтів на тиждень. Бельгієць розуміє, що він лише друга опція в атаці МЮ, і це його не влаштовує.

Читайте також про трансферну сагу іншої зірки МЮ Поля Погба.

І про те, хто може стати одноклубником Ярмоленка. 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Відомий екстренер Динамо очолив дуже несподіваний клуб

Один із колишніх тренерів київського Динамо знайшов нове місце роботи …