З нього сміються, а він б’є рекорди! Конкурент Луніна неочікувано вразив

Реал на виїзді переміг Ейбар із рахунком 4:0. Таким чином голкіпер Вершкових продовжив свою статистику без пропущених м’ячів. Суха серія бельгійця складає 533 хвилини. Про це повідомляє Marca.

Куртуа вже перевершив колишнього воротаря Реала Кейлора Наваса. Його рекорд — 517 хвилин без пропущених м’ячів.

Нагадаємо, ще нещодавно керівництво Вершкових  виявляло незадоволення грою бельгійського воротаря. І навіть шукали йому заміну!

До слова, цього літа Реал покинув Кейлор Навас: костариканець перейшов до ПСЖ, не бажаючи бути дублером Куртуа. Ще одного свого голкіпера Андрія Луніна Реал влітку віддав в оренду до Вальядоліда на один сезон. Втім, українець зовсім не отримує ігрової практики у Вальядоліді.