Домашня сторінка Актуально За кого вболівати українцям? Варіанти, які виводять збірну України в плей-оф Євро

За кого вболівати українцям? Варіанти, які виводять збірну України в плей-оф Євро

10 читачів онлайн
2
37,869

Усі розклади для збірної України

Україна програла Австрії у боротьбі за друге місце в групі С і тепер має невеликі шанси потрапити до плей-оф з третьої сходинки. Як відомо, ЧОТИРИ найкращі команди з ШЕСТИ груп, які обіймуть треті місця, виходять до 1/8 фіналу Чемпіонату Європи. Критерії для розподілу місць застосовуються в такому порядку:

  1. Кількість очок.
  2. Різниця м’ячів.
  3. Кількість забитих м’ячів.
  4. Кількість перемог.
  5. Найменша кількість дисциплінарних очок (жовта картка — одне очко, червона картка — три очки, вилучення за дві жовті картки — три очки).
  6. Місце в рейтингу за підсумками відбірного турніру.

Збірна України завершила груповий етап з трьома пунктами і з різницею м’ячів мінус один (4 забиті, 5 пропущених – ось ціна незабитого Малиновським пенальті)

Відтак, щоб наша національна команда потрапила до плей-оф, суперники збірної України, які займають треті місця в інших квартетах, мають набрати або менше трьох балів, або мати гіршу різницю м’ячів (тобто мінус 2 і більше). Наразі всі матчі зіграли лише у трьох групах: А, В і С. У першому квартеті (група А) третє місце посіла Швейцарія, яка набрала 4 пункти. Тобто швейцарці уже обійшли збірну України.

Скрін Uefa.com

Група В

Тут третє місце забронювала збірна Фінляндії. У них, як і в України, три бали, але гірша різниця м’ячів (мінус 2). Тож команда Андрія Шевченка точно обійшла Суомі. Щоби потрапити до плей-оф, українцям достатньо випередити за вищенаведеними показниками ще хоча б одну збірну.

Скрін Uefa.com

Група D

У заключному турі між собою гратимуть збірні Хорватії і Шотландії, які наразі мають по одному пункту. Тут Україну може влаштувати лише нічия, адже тоді обидві команди будуть нижче. У разі звитяги одного з суперників, переможці обійдуть нашу національну команду за очками.

Скрін Uefa.com

Група Е

Тут у третьому турі Іспанія (після двох зіграних матчів має 2 очки) гратиме зі Словаччиною (має 3 пункти). А Швеція (має 4 бали) – з Польщею (має 1 бал). Тут збірну України влаштує як перемога іспанців (бажано, щоби вони не пропускали), так і перемога словаків. Але це за умови, що збірна Польщі не обіграє Швецію.

Скрін Uefa.com

Група F

В останньому квартеті Франція, яка наразі має 4 пункти, в заключному турі гратиме з Португалією (3 очки). Німеччина (3 пункти) зустрінеться з Угорщиною (1 пункт). Тут португальці і німці мають позитивну різницю м’ячів (плюс 1). Тому, щоби збірна України пройшла далі, Франція має перемогти Португалію з різницею щонайменше у три м’ячі. Що видається малоймовірним.

Скрін Uefa.com

Якщо збірна України все ж вийде з третього місця в 1/8 фіналу Чемпіонату Європи, вона гратиме з переможцем групи Е чи F.

Читайте також: Хто став найкращим, а хто найбільше розчарував? Оцінки гравців збірної України за матч з Австрією

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Збільшать пропозицію майже у півтора раза! Європейський клуб хоче придбати нападника збірної України

Клуб спробує ще раз переконати відпустити українського гравця …