За крок до третього чемпіонства. Зінченко долучився до перемоги Ман Сіті над Кристал Пелас. ВІДЕО

Містяни на відстані однієї перемоги від золотих медалей

В 34-му турі англійської Прем’єр-ліги Манчестер Сіті гостював у Кристал Пелас. Наставник містян Хосеп Гвардіола залишив Олександра Зінченка на лаві для запасних. Ліворуч у захисті вийшов Бенжамен Менді. Місце у старті також отримав Серхіо Агуеро, який влітку залишить клуб.

Ключові епізоди матчу відбулися у другому таймі. На 57-й хвилині Агуеро отримав м’яч у чужому штрафному майданчику після асисту конкурента Зінченка Менді та вколотив м’яч під поперечку – 0:1. Не встигли господарі поля оговтатися, як за дві хвилини Ферран Торрес вдало зреагував на відскок м’яча біля воріт Гуаїти та точно поцілив у ворота – 0:2.

Олександр Зінченко з’явився на полі на 67-й хвилині матчу та замінив Фернандіньйо. Залишок часу українець відіграв на незвичній для себе позиції в Сіті – в опорній зоні. За цей час футболіст 28 разів торкнувся м’яча, виконав 23 передачі (1 неточна) та 1 раз пробив по воротах (невлучно). Від порталу WhoScored українець отримав оцінку 6,4. Для Зінченка це 27 матч за Сіті цього сезону.

Чемпіонство вже близько

Манчестер Сіті набирає 80 очок та має гандикап від другого місця (Манчестер Юнайтед) у 13 пунктів. Оформити дострокове чемпіонство містяни можуть вже завтра, 2 травня. Для цього їм потрібно, щоб Ліверпуль обіграв Манчестер Юнайтед. Якщо цього не трапиться, то чемпіонство команда Гвардіоли зможе здобути вже власноруч у наступному турі, в домашньому матчі з Челсі (субота, 8 травня).

Для Олександра Зінченка перемога в Прем’єр-лізі може стати вже третьою у кар’єрі!