За крок від ганьби. Зінченко і неймовірний камбек Ман Сіті

Манчестер Сіті Олександра Зінченка здобув перемогу у наддраматичному матчі Кубка Англії. Підопічні Пепа Гвардіоли лише на останніх хвилинах матчу зуміли впоратися з представником Чемпіоншипу. Свонсі у домашньому матчі поступився Ман Сіті 2:3 і пропустив містян до півфіналу турніру.

Наставник Манчестер Сіті дав перепочити Олександрові Зінченку і залишив українця в запасі. На позицію лівого захисника вийшов Делф. Саме Фабіан збив у своєму штрафному майданчику Робертса і привіз пенальті, який вдало виконав Граймс. Минуло лише 9 хвилин, як лебеді провели ще одну контратаку і Целіна ударом в дотик відправив м’яч в дальню дев’ятку.

0:2 для команди Зінченка – і це лише 29-та хвилина. Манчестер грав у своїй манері і набагато більше володів м’ячем. Містяни обступили штрафний майданчик Свонсі, та валлійці тримали оборону.

У другому таймі найкращий гравець лютого Олександр Зінченко замінив Делфа. Разом із українцем на поле вийшли Стерлінг та Агуеро. І саме Кун став автором результативної передачі на Бернарду Сілву. Вихід трьох гравців основи кардинально вплинув на гру Ман Сіті. На 78-й хвилині гості заробили право на пенальті. До позначки підійшов найкращий бомбардир в історії клубу і не підвів одноклубників. 2:2 – за десять хвилин до кінця матчу все тільки починається.

На останній хвилині основного часу Бернарду Сілва повернув боржок Агуеро. Тепер вже португалець асистував Куну. 3:2 – надскладна перемога Манчестер Сіті у матчі з мотивованим Свонсі.

А тепер запитання до Гвардіоли. Чому ж одразу не поставити Зінченка?