Моторошна ситуація відбулася під час матчу чемпіонату Бразилії. На початку другого тайму поєдинку Серії Д між клубами Імператріс та 4 де Жульйо на стадіоні обвалився дах.

На щастя, в момент обвалу на трибунах не було глядачів, адже через ковідні обмеження в Бразилії поєдинки відбуваються без уболівальників. Неподалік від місця завалу перебували резервні футболісти, однак вони вчасно встигли зреагувати і покинули небезпечну зону. Жертв внаслідок обвалу даху стадіону вдалося уникнути.

Матч між Імператріс та 4 де Жульйо було зупинено на 60-й хвилині за рахунку 0:0, і цей результат зафіксували як остаточний. Гру догравати не будуть, адже матч було припинено через форс-мажорні обставини.