За них не соромно! Зоря приголомшує Лестер у Лізі Європи. ВІДЕО

Долю українців вирішили в іншому матчі, але такий результат вже можна назвати історичним

Кадрові рішення Скрипника

Команда Брендана Роджерса завітала до Запоріжжя вже як учасник стадії плей-оф Ліги Європи. Віктор Скрипник для суперника з АПЛ підготував маленький сюрприз, змінивши у воротах Микиту Шевченка на боснійця Ніколу Василя:

Моменти до перерви

Українці цікавіше розпочали матч і вже на 3 хвилині мали нагоду засмутити гостей. Владислав Кабаєв відпасував у вільну зону на Владислава Кочергіна, який, хитнувши захисника, пробив у ближній кут воріт Денні Ворда – сейв голкіпера лисів.

Лестер активізувався після травми Чаглара Союнджу. Турецький захисник на рівному місці показав, що колишня травма стегна знову потурбувала оборонця, тому на поле вийшов інший центрбек – Веслі Фофана.

Гості середину тайму провели за власної переваги, а завершили непоганий ігровий відтинок часу супершансом Дженгіза Ундера. Денис Фаворов обрізався в центрі поля, а Харві Барнс після обіграшу з Келечі Іхеаначо класним пасом вивів Ундера віч-на-віч з Василем. На щастя для Зорі вінгер Лестера пробив поруч зі стійкою воріт господарів.

Підопічних Віктора Скрипника нагода англійського колективу розбудила. Господарі відвели гру подалі від власних воріт і навіть могли забити до перерви. Андрейс Циганікс наважився на дальній удар після кутового, але Денні Ворд потужний постріл латвійського оборонця луганців зумів відбити.

Вдала заміна і сейв Василя

Другий тайм розпочався з нагоди Зорі. Кочергін з флангу навісив в центр штрафного майданчика, де спритним виявився Владлен Юрченко – м’яч після удару головою від півзахисника господарів поцілив точно у поперечку воріт гостей.

Роджерс кинув у бій Джеймса Меддісона і той ледь першим же дотиком не забив. Іхеаначо наважився на удар з дальньої дистанції, Василь м’яч з кута власних воріт відбив у фланг, де першим на добиванні був Меддісон – голкіпер Зорі ногою встиг зреагувати і відбити непростий м’яч.

Скрипник теж зробив свій хід. Наставник луганців на 81 хвилині випустив Сайядманеша, а за три хвилини іранський форвард забив! Кабаєв перед штрафним майданчиком вирішив не пробивати, а віддати на Фаворова. Правий захисник господарів з ударної позиції вирішив прострілити на дальню стійку, де в стрибку м’яч у ворота Лестера переправив Сайядманеш1:0!

Лестер спробував відігратися, але Нікола Василь на останніх компенсованих хвилинах врятував свою команду після дальнього удару Ундера.

Цього вечора сильнішими були саме українці! Зоря перемагає, але вилітає з Ліги Європи, адже у паралельній зустрічі Брага на виїзді здолала АЕК 4:2 і стала для луганців недосяжною.