Забудьте про Куртуа! Кейлор Навас знову не програє Барселоні

Кейлор Навас став одним із героїв Реала в першому матчі Кубка Іспанії проти Барселони. З приходом влітку Тібо Куртуа екс-голкіпер Леванте втратив місце у стартовому складі і грав переважно у Кубку Іспанії та Лізі Чемпіонів.

Костариканець класно потягнув із нижнього кута обвідний удар Суареса в першому таймі. По перерві Барселона повністю перехопила ініціативу і роботи у Кейлора Наваса стало більше. Кейлор майже врятував команду і в моменті з пропущеним м’ячем. Він впорався із виходом віч-на-віч суперника, але на добивання зреагувати просто не встиг. До завершення матчу Навас ще декілька разів вчасно виходив із воріт і тим самим нівелював усю гостроту біля власних воріт.

Завдяки грамотній грі захисної лінії вершкові зуміли не програти Барселоні на її полі. Тепер Реал напередодні матчу-відповіді має півм’яча переваги над суперником. Цей результат дозволив Навасу увійти в історію Реала. Мадридці ще жодного разу не програвали на Камп Ноу із Навасом у воротах. Півфінальний матч у Кубку Іспанії став п’ятим для Кейлора на полі Барселони. У попередніх чотирьох галактикос двічі виграли і двічі зіграли унічию з каталонцями. Хоча сам гравець залишився незадоволений результатом:

1:1 – це розчарування. Ми забили і думали, що достатньо буде просто зіграти на утримання рахунку та поїхати додому з мінімальною перевагою. Я вдячний Богу. Потрібно насолоджуватися кожнем матчем і викладатися наповну за цей воротарський светр. Матч-відповідь буде дуже складним.

Цього сезону Кейлор Навас у складі Реала зіграв 13 матчів, в яких пропустив 12 м’ячів і 4 поєдинки відстояв на нуль. Для порівняння: в основного цього сезону голкіпера вершкових Куртуа 25 матчів, 31 пропущений м’яч і 10 сухих поєдинків.