Забудьте цього легіонера, бо в Динамо він вже не заграє

Ігор Циганик відповів на запитання про можливе повернення до Динамо хулігана з Анкарагюджю Жерсона Родрігеса.

Жерсон Родрігес повернеться в Динамо?

Ні! Тобто, як вам пояснити… Він повернеться, тому що з ним розірвали контракт. Але якщо буде можливість його продати чи віддати в оренду, то безперечно динамівці, я думаю, із задоволенням цією опцією скористаються. Тому що це дуже проблемний футболіст, дуже скандальний, футболіст норовливий такий. І при чому, самозакоханий, людина, яка не визнає ніяких авторитетів, і він не є колективоутворюючим. Він в колективі дуже некомфортно себе почуває, тому дуже важко буде розраховувати на те, що Жерсон Родрігес зараз заграє в Динамо.

У нього була перша спроба – сам колектив його не сприйняв. От уявіть собі. На першому тренуванні Родрігес приїхав, почав бити усіх по ногах, битися, сваритися. Не було легкості у спілкуванні. І безперечно дуже великі проблеми з режимом, які завадили розкритися Родрігесу в Києві. Тому я, чесно кажучи, сумніваюся, що Родрігеса повернуть у київське Динамо, і що він матиме ще один шанс для того, щоб тут зіграти.

Нагадаємо, днями люксембуржця викинули з турецького Анкарагюджю. Клубу, де він перебував в оренді. Причиною стала його бійка з капітаном команди напередодні матчу з Галатасараєм. Невдовзі клуб оголосив про розірвання угоди з Родрігесом. Мав він проблеми і з Михайличенком, вже звільненим з посади головного тренера Динамо.

Читайте також: Чому Зоря не бігла? Циганик пояснює поведінку гравців Зорі у матчі з Десною і Віктор Скрипник очолить Динамо? Реальні розклади цієї версії та імена інших кандидатів

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також