Домашня сторінка Актуально Забили менше, але і пропустили менше. Динамо провело другий матч на зборах. ВІДЕО

11 читачів онлайн
1
12,398

Після героїчної нічиєї з Базелем у стартовому спарингу перших літніх зборів у Швейцарії Динамо зустрілося з іще одним місцевим клубом – Лозанною. Мірча Луческу продовжує тасувати склад, перевіряючи по ходу матчу більшість наявних кадрів. Щоправда, поки що без ігрової практики залишається Беньямін Вербич.

Перший тайм

П’ята команда швейцарської Суперліги свої ворота на замку тримала недовго. Микита Кравченко віддав класний вертикальний пас на вривання Богдану Лєднєву, Елтон Монтейро сфолив на півзахиснику киян у власному штрафному майданчику. Жерсон Родрігес пенальті впевнено реалізував уже на 7-ій хвилині матчу – 1:0.

На 16-тій хвилині кияни проґавили гостру контратаку суперника і лише диво врятувало ворота Дениса Бойка. Годвін Кояліпу з метра не влучив у площину після точного прострілу з правого флангу Хішама Мау. Опоненти взагалі легко пролітали центр поля, опорна зона у Динамо не встигала перелаштовуватися з атаки в оборону, а хавбеки (і Гармаш, і Лєднєв, і Родрігес) втрачали м’яч під пресингом. Кояліпу міг забивати у роздягальню після вдалих розхитувань стінками захисту Динамо, але пробив вище воріт.

Другий тайм

По перерві у станах обох команд відбулися заміни. У киян з тих, хто розпочинав матч, на полі залишилися лише Андрієвський, Антюх, Лєднєв та Бойко. На 48-ій хвилині правий фланг оборони таки впав. Простріл Трея Койла з-під Костянтина Вівчаренка на п’ятачку у боротьбі з Владиславом Дубінчаком замкнув Жоель Рібейру – 1:1.

На 63-тій хвилині Лєднєв ударом по центру воріт мав виводити киян уперед, але голкіпер Лозанни здійснив чудовий сейв рукою. Луческу випустив Владислава Кулача другим форвардом, але спершу нагоду отримав Владислав Ванат – м’яч після його удару пролетів високо над поперечкою. Момент зі штрафного для Артема Шабанова створив Карлос Де Пена, проте захисник не встиг замкнути дальню стійку.  Згодом простріл Назарія Волошина мав замикати Кулач, та м’яч перехопив голкіпер. Зрештою, гра так і завершилася нічиєю 1:1.

Наступний спаринг Динамо проведе 7 липня зі швейцарським Люцерном.

До уваги новому тренеру збірної. Неймовірний Кочергін приніс перемогу Зорі в битві з Інгульцем

Луганська Зоря після невдачі у стартовому матчі сезону з Олександрією завітала в гості до …