Фанати Мілана не на жарт розлючив голкіпер їхньої команди. Декількома днями раніше в ЗМІ з’явилась інформація, що молодий голкіпер хоче анулювати продовження свого контракту із россо-нері. Вболівальники Мілана не могли залишити без уваги такий жест неповаги в бік їхнього клубу. Доннарума вже неодноразово потрапляв під шквал обурення міланських тіфозі.

На початку цього сезону Джанлуїджи вів складні перемовини щодо продовження контракту із клубом і тоді його під час матчу закидали фальшивими доларовими купюрами. На цей раз дії вболівальників були жорсткішими. Під час матчу Кубка Італії проти Верони вони скандували образливі гасла в бік голкіпера: Забирайся геть, шматок лайна.

Також на трибунах з’явився банер із написом: Моральне насилля – це зарплатня 6 мільйонів євро на рік і підписання брата-паразита? Наше терпіння луснуло, іди геть.

Сльози Доннаруми

Забирайся геть,шматок лайна (с)?Фанати Мілана під час кубкового матчу проти Верони скандували образливі гасла в бік голкіпера россо-нері. В перерві партнерам довелось заспокоювати Доннарумму, який не витримав образ і розплакався?Відео: Rai1

Опубліковано FootballHub 14 грудня 2017 р.

Такий вчинок вболівальників зачепив воротаря і той в перерві не стримав емоцій та розплакався. Втішати партнера взявся Леонардо Бонуччі. Варто додати, що гру виграв Мілан із рахунком 3:0 та пробився до чвертьфіналу Кубка Італії.

Знову опади в Лондоні. Ворскла програє, але забиває

Полтавці розпочинали груповий етап Ліги Європи гостьовим матчем проти головного фаворита с…