Домашня сторінка Актуально Забив уже на 3-й хвилині! Українець, якого Шевченко викликав до збірної, відзначився швидким голом. ВІДЕО

1 читачів онлайн
0
18,959

Цей гол започаткував розгром суперника

Український захисник Євген Чеберко допоміг Осієку, за який виступає на правах оренди з ЛАСКа, здобути перемогу в матчі 1/16 фіналу Кубка Хорватії. Команда українця на виїзді перемогла Бедня Белетінец з рахунком 3:0.

Уже на 3-й хвилині зустрічі ексгравець Зорі після подачі з кутового випередив на ближній стійці свого суперника і переправив м’яч головою у сітку воріт.

Animated GIF

Нагадаємо, Чеберко дебютував за збірну України в жовтні 2020-го року у матчі з Францією. Тоді захисник відіграв цілий тайм у зустрічі з чинними чемпіонами світу. А сам поєдинок закінчився поразкою нашої національної команди з рахунком 1:7.

Запалює не лише Малиновський! Гравець збірної України забив крутий м’яч, але команда програла. ВІДЕО

Українець відзначився дебютним голом за новий клуб …