Круте піке луцької Волині продовжується. Минулого сезону команда вилетіла із Прем’єр-Ліги, а в цьому ризикує отримати чергове пониження у класі. В новому сезоні хрестоносці зазнали радикальних кадрових змін. Лучан залишили більшість футболістів, які грали в основі рік тому.

Керівництво клубу зробило акцент на власних вихованців. Але як показує результат рівень вихованців місцевої академії не відповідає навіть вимогам Першої Ліги.

Однозначно, потрібюно підсилюватись і на 90% змінювати склад. За великим рахунком ставка на молодь себе не виправдовує. Волинська молодь, а це хлопці із U-19 і U-21, яка навіть пограла у Прем’єр-Лізі, вважає себе футболістами, але насправді такою не є, – Альберт Шахов.

Однак повернувся до команди багаторічний лідер і один із найкращих бомбардирів в історії – Олександр Пищур. Але нападнику вже 36 років і навряд чи він один зможе приносити результат. А із результатами в Луцьку ситуація катастрофічна. Після 19 турів в активі Волині лише 15 очок і як підсумок – 17 місце. Гірші справи лише у Черкаського Дніпра.

Скандал викликав останній матч лучан проти Балкан. Головний тренер червоно-білих Альберт Шахов заявив, що підозрює своїх футболістів у не чесній грі.

Коли отримуєш голи на першій і останній хвилині першого тайму, то складається враження, що комусь це потрібно. Не хочеться бути голослівним і когось звинувачувати, але підозри є і вони не безпідставні.

Матч закінчився з рахунком 5:0 на користь колективу із одеської області. Багато запитань у тренера і вболівальників залишилось до ігрової дисципліни захисників. Перший гол лучани пропустили вже на другій хвилині. Суперник після вкидання з ауту протиснув капітана лучан і вже з меж воротарського майданчика віддав гольову передачу.

Другий гол Балкани знову ж забивали із відстані декількох метрів. Спершу захисник махнув ногою повз м’яч, який опинився в опонента. Той з лінії штрафного майданчика підкючив партнера, а той вже викотив м’яч Златову на порожні ворота.

Третя гольова атака господарів почалась через незрозумілу помилку футболіста Волині. Марчук втратив м’яч на куті поля. Вінгер Балкан миттєво виконав навіс у штрафний майданчик, куди без супротиву вбіг Ільницький і розстріляв голкіпера.

В епізоді з четвертим пропущеним голом все почалось із незрозумілої скидки назад Ляшенка. Півзахисник просто віддав м’яч супернику. Футболіст Балкан мав вдосталь часу, щоб віддати передачу ліворуч. Там на повній швидкості підключався півзахисник, який і вивів пасом Кабанюка на порожні ворота.

Не порушили Балкани традицію і останнім своїм голом. Господарі виконали подачу зі штрафного, м’яч після кострубатої спроби вибивання опинився у Любчака, який, знову ж таки, з меж воротарського майданчика забив у ворота Волині вп’яте.

Балкани 5:0 Волинь

Наша молодь вважає себе футболістами, але насправді такою не є (с)Після 0:5 від Балкан тренер Волині запідозрив команду у не чесній грі.5 голів із меж воротарського, таке взагалі можливо?😒✍

Опубліковано FootballHub 31 жовтня 2017 р.