Залякують Динамо? Бенфіка знищує Мідтьюлланн на шляху до киян в ЛЧ. ВІДЕО

Португальский гранд показав силу своєї атаки.

У першому поєдинку можливих опонентів Динамо (якщо кияни пройдуть австрійський Штурм) в плей-оф раунді кваліфікації до Ліги чемпіонів боротьби не вийшло. Бенфіка вдома не залишила шансів данському Мідтьюлланну.

Уже у першій половині португальці тричі засмутили північних гостей. Дуже постаралися ексгравець Шахтаря Давід Нерес та конкурент Романа Яремчука за місце в основі Бенфіки Гонсалу Рамуш. 21-річний форвард на 17 хвилині забив перший м'яч – 1:0:

А на 33 хвилині після ще однієї вишуканої передачі все того ж Нереса подвоїв перевагу власної команди – 2:0:

Шедевр Енцо Ернандеса, який скористався навісом Жоау Маріу і ударом злету шокував голкіпера гостей, підсумував катастрофу Мідтьюлланна в першій половині гри – 3:0:

Після перерви господарі продовжили своє знущання.

На 61 хвилині Гонсалу Рамуш обіграв у штрафному майданчику данців Еріка Святченка і пробив точно поміж ніг голкіперу гостей – 4:0.

Піоне Сісто на 77 хвилині ударом з одинадцятиметрової позначки один гол відквитав – 4:1:

Лише після цього наставник Бенфіки випустив на поле Романа Яремчука і у відведені хвилини українець міг відзначитися результативними діями. Чого лише вартує класний пас п'ятою на Енріке Араужо, коли португалець увірвався у штрафний майданчик гостей і пробив повз дальній кут воріт Мідтьюлланна.

У компенсований до другого тайму час ексгравець Динамо з лінії воротарського майданчика головою пробивав по воротах Олафссона – голкіпер гостей врятував свою команду.

Бенфіка з легкістю перемагає і подумки вже у наступному раунді кваліфікації.