Залягли на дно. Динамо в матчі “сотні помилок” поступається Брюгге

Після вдалого старту на внутрішній арені для Динамо настав час головного випробування літа – кваліфікації до Ліги Чемпіонів.

На поєдинок із бельгійським Брюгге Олександр Хацкевич випустив десь неочікуваний склад. Тренер залишив у запасі Циганкова, а у центрі Шепелєва, який не потрапив навіть до заявки, змінив Сергій Сидорчук.

Хацкевич вміє здивувати😅Сидорчук в основі, а от Циганков почне на лавці запасних😔Як вам склад Динамо на Брюгге❓

Опубліковано FootballHub Вівторок, 6 серпня 2019 р.

Вже на першій хвилині арбітр міг призначати пенальті у ворота Брюгге. Соболь виставив руку і перервав пас від Кенджори, але Хав’єр Естрада Ернандес цей епізод залишив без уваги.

Кияни активно розпочали зустріч і перший небезпечний момент гості створили зусиллями Караваєва і Гармаша. Новачок Динамо віддав пас на Гармаша, Денис прийняв і п’ятою відпасував на того ж таки Караваєва – удар із вигідної позиції вище воріт.

Брюгге відповіло активним гостям одразу двома класними нагодами. У першому випадку затяжну атаку господарів ударом завершив Бонавентуре – Бойко врятував Динамо. Знову прізвище голкіпера Динамо довелося називати за пару хвилин, коли Денис врятував киян після удару форварда Брюгге Окереке (злякала легкість, із якою нападник бельгійців обіграв Кадара).

Супершанс на 15 хвилині змарнував Бєсєдін. Нападник Динамо класно обіграв опонента, яким виявився захисник Делі, і вийшов віч-на-віч із Сімоно Міньйоле – спроба удару поміж ніг прийшлася в голкіпера – і всього-на-всього кутовий.

Після непоганого старту Динамо сіло на свою половину поля. Помилки в центрі поля, паніка в обороні і незлагодженість у підстраховці – все це перетворилося на логічний за грою гол для Брюгге на 37 хвилині. Караваєв чомусь пішов у підкат проти Рітса і не зіграв у м’яч – арбітр без вагань вказав на одинадцятиметрову позначку.

Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Ванакен розвів Дениса Бойка і м’яч по різних кутах – 1:0.

Олександр Хацкевич зрозумів, що міняти щось потрібно одразу, і на другий тайм випустив Циганкова та Родрігеса.

Міг Жерсон Родрігес відкривати лік забитим м’ячам за Динамо на 65 хвилині. Циганков і Гармаш цікаво розіграли кутовий, простріл від 19-номера киян з рикошетом дійшов до Родрігеса, який із 6 метрів пробив по воротах Брюгге – рикошет від захисника і Мітрович із лінії воріт виносить м’яч, рятуючи свою команду.

За Брюгге відповів Схрейверс. Динамівці помилилися біля штрафного майданчика і свіжий гравець Брюгге (вийшов у другому таймі) пробив у ближній кут воріт Бойка – м’яч пройшов біля стійки воріт киян.

Міг врятувати Динамо Де Пена. Уругваєць перехопив м’яч в центрі поля, протягнув до штрафного майданчика і пробив – вище воріт. Циганков засмучено передав привіт партнеру, який не віддав передачу…

0:1 – Динамо мінімально поступається в Брюгге. Киянам вдома доведеться перемагати мінімум у два м’ячі.