Домашня сторінка Актуально Залишиться в Україні? Один з кращих легіонерів УПЛ заінтригував планами на майбутнє

Залишиться в Україні? Один з кращих легіонерів УПЛ заінтригував планами на майбутнє

6 читачів онлайн
0
2,127

Нападник Дніпра-1 про успіхи в Україні

Хорватський легіонер Дніпра-1 Маріо Чуже  в інтерв’ю хорватському порталу tportal.hr розповів про своє майбутнє та бажання працювати з Ігорем Йовічевичем. Його слова цитує офіційний сайт Дніпра-1.

Скрін із сайту Дніпра-1
Я справді щасливий і задоволений, тому що я чудово розпочав роботу в новому клубі. Забив п’ять м’ячів, три з них головою, і я справді не пам’ятаю, коли раніше забивав їх так (ха-ха). У нас є ще чотири тури, тому я зроблю все можливе, щоб продовжити і в цих матчах.

Я тут в оренді до 1 червня, після чого знову стану гравцем загребського Динамо. Але далі про якесь майбутнє ще не думав. Коли сезон закінчиться, я побачуся з моїми менеджерами і ми вирішимо, що буде найкращим для мене та мого розвитку. Звичайно, спілкуватимуся і з людьми в Динамо. Насамперед, я хочу грати, бо це найголовніше для такого молодого гравця, як я, задля того, щоб мати хороше майбутнє футболіста.

Це моя перша закордонна поїздка. Я прибув на запрошення тренера Ігоря Йовічевіча, з яким раніше працював у Динамо. Ми знайомі давно, але найголовніше для мене те, що він мені довірився. Зараз це виявилося чудовим рішенням для розвитку моєї кар’єри, і я маю сказати, що дуже задоволений цим переходом. Тому і не виключаю можливості залишитися у Дніпрі-1 і надалі

У весняній частині сезону УПЛ Чуже забив 5 м’ячів у 9-ти матчах.

Читайте також: Герой матчу з Барселоною ляже під ніж. Таланту Динамо потрібна операція

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Дочекалися! Динамо ОФІЦІЙНО підписало перспективного форварда

Третій трансфер Луческу! …