Залишив Динамо і одразу принизив топ-клуб. Кравець феєрить у Туреччині. ВІДЕО

Артем Кравець за останній тиждень встиг залишити Динамо, знайти новий клуб і відзначитися голами у ворота відомого турецького клубу

У третьому турі турецької Суперліги Коньяспор приймав на своєму полі Бешикташ. Артем Кравець вийшов на поле на 50 хвилині за рахунку 1:0. Українцеві знадобилося 13 хвилин, щоби забити свій перший м’яч. Ексдинамівець пройшов лівим флангом, змістився у штрафний майданчик і сильно пробив з гострого кута — просто над воротарем.

Друга результативна дія Артема — асист на 78 хвилині. Кравець не пошкодував віддати передачу на Шенгелію.

А вже за 5 хвилин українець упевнено реалізував пенальті.

Бешикташ відповів лише голом Торе на 91 хвилині. 4:1 — Коньяспор не залишив шансів турецькому гранду. Артем Кравець фантастично дебютував за новий клуб.