Домашня сторінка Актуально Занадто багато безглуздих матчів збірних© Президент ФІФА розкритикував календар міжнародних поєдинків

Занадто багато безглуздих матчів збірних© Президент ФІФА розкритикував календар міжнародних поєдинків

7 читачів онлайн
0
4,218

Міжнародний календар потребує змін

Президент ФІФА Джанні Інфантіно розкритикував велику кількість матчів національних збірних у розпал сезону в європейських лігах. Слова очільника Міжнародної асоціації футболу подає Sky Sports:

Я думаю, ситуація зі статус-кво у календарі збірних показує, що ми досягли певних меж. Стан справ із викликом гравців у національні команди у цей період, який погіршений ситуацією з COVID, показує, як складно сьогодні футболістам їздити з країни в країну, з континенту на континент. Вони починають сезон в Європі, їдуть і грають за збірну, повертаються в клуб, грають там кілька матчів і знову в збірну, на інший континент, в інший часовий пояс.

Це шкідливо і для здоров’я футболістів, і для турнірів. Занадто багато безглуздих матчів. Нам потрібно подумати, що ще можна зробити. У нас повинна бути проста система, яку всі будуть розуміти

Photo by Kevin C. Cox/Getty Images

Президент ФІФА також заявив, що міжнародний календар потребує ретельної перевірки з метою позбутися тих безглуздих матчів, про які він зазначав.

Читайте також: Петраков не прогадав із новачками? Оцінки дебютантів збірної України за поєдинок з чехами

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Без героя матчу з Монако! Шахтар оголосив заявку на Суперкубок із Динамо

Вибір Де Дзербі …