Занадто високі Карпати для Маріуполя. Доля азовців в руках суперників

Маріуполю у матчі проти Карпат була необхідна лише перемога, щоби забезпечити собі місце у верхній шістці УПЛ. І для азовців все починалося якнайкраще. Зубков змістився з флангу , обігравши Сандохадзе, і з лівої закрутив м’яч під дальню стійку воріт Германа Пенькова – 0:1 на 9 хвилині першого тайму.

Леви не мали наміру так просто віддавати перемогу гостям із Маріуполя, тому швидко перехопили ініціативу. Активність переросла у моменти. Швед класно пробивав з 18 метрів, але не менш класно свою команду врятував Худжамов. Безсилим був страж воріт азовців на 33 хвилині. Мякушко опинився на напівпорожньому фланзі після класної діагоналі від партнера і віддав точно на ногу Ді Франко, який із меж штрафного майданчика відправив м’яч у сітку воріт Маріуполя.

По перерві команда Бабича додала у активності. Піхальонок ледь не повторив подвиг Зубкова, але свій “швидкий гол” атакувальному півзахиснику не вдався – удар пройшов біля стійки воріт Пенькова.

Карпати відповіли моментом Шведа, але Мар’ян, як і в першому таймі, свою дуель Худжамову програв.

Чим ближчий був фінальний свисток – тим більше ставало боротьби і менше футболу. Проте свій шанс господарі і при такій грі створили. Швед виходив віч-на-віч з Худжамовим, але удар карпатівця пройшов повз ворота Маріуполя – неочікувано погана реалізація футбольного буліта від лідера Левів.

Фото ФК Карпати

Нічия на користь конкурентів Маріуполя, адже Львів завдяки перемозі над Десною вже у ТОП-6. Ворскла у матчі з Арсеналом може посунути азовців у другу шістку.