В ключовому матчі 1/8 фіналу Кубку України Шахтар вдодатковий час зумів перемогти Зорю. Луганчани спершу вели в рахунку 2:0.

Ми вигравали по ходу матчу 2:0, але в підсумку поступилися. Не скажу, щоб ми програвали чимось Шахтарю. Навіть навпаки. У нас було більше моментів. Однак останні хвилини потрібно було провести більш сконцентровано і дисципліновано. Прикро пропускати на останніх хвилинах, – прокоментував події матчу Олександр Андрієвський.

Вже у компенсований до другого тайму час гірники завдяки голу Феррейри перевели гру в овертайми. Зоря на той момент вже перебувала в меншості після вилучення В’ячеслава Чечера.

Хороша гра, можу сказати схвальні слова своїй команді. Назвіть мені в цьому чемпіонаті гру, коли хоча б одна команда возила Шахтар, так як ми сьогодні. Шансів у них не було, нехай скажуть спасибі суддям. Вони ж вміють тиснути на суддів, це у них школа така. Португальська або яка там ще.

Було важко, коли вигнали Славу Чечера. Прикро, бо хлопці показали високий рівень. Якщо будемо так грати, то життя покаже, куди ми будемо рухатися, – Юрій Вернидуб.

В додатковий час донеччани зусиллями Коваленка вперше повели у рахунку. Але вже за декілька хвилин Харатін подарував надію луганським вболівальникам, зробивши рахунок 3:3.

Ми зустрілися з відмінним опонентом. У нас були деякі невдалі дії, особливо в плані оборони. Мова про агресивність, позиційні помилки і, чесно кажучи, про речі, пов’язані з розумінням гри. Ми вели в рахунку 3:2 в чисельній більшості і ні в якому разі не повинні були пропускати. Можу виключно добре відгукуватися про Зорю: зробити нам стільки складнощів, як сьогодні, може тільки команда дійсно високого рівня, – зазначив Пауло Фонсека.

Вирішальний гол у цьому матчі був забитий потугами Бланко-Лещука і Гордієнка. Аргентинець протиснув корпусом Каменюку і пробив. М’яч зачепив ногу гравця Зорі і залетів у ворота. Для того щоб знову врятуватись команді Вернидуба не вистачило ні часу, ні сил.

Пропонуємо ще раз згадати миттєвості запорізької заруби між Зорею та Шахтарем.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ЄВРОBEST: Вітер змін

Мілан 2 – 1 Болонья Недільного вечора міланісти, як ніколи були стурбовані щодо найб…