Запитання до судівства, але не до характеру. СК Дніпро-1 дивує фаворита Ворсклу. ВІДЕО

Команди продемонстрували цікаву гру

Після шокової терапії у матчі Кубка України з Гірником-Спорт на команду Йовічевича чекав непростий поєдинок з Ворсклою Максимова.

Полтавці на тижні спокійно пройшли до наступної стадії кубкових змагань, але у Дніпрі одному з лідерів нинішнього сезону вже з перших хвилин було дуже непросто.

На 14 хвилині господарі забили. Когут подав до штрафного майданчика Ворскли, Довбик до м’яча не дістався, але на дальній стійці точним ударом у вільний кут воріт Різника підстрахував свого нападника Назаренко – 1:0.

Дніпро-1 не віддавав ініціативу і на кожну атаку гостей з Полтави намагався відповідати своїми загостреннями, в чому найстараннішим був капітан команди Йовічевича Когут. Проте, гості свій момент до перерви все ж знайшли. Пердута навісом у штрафному майданчику навісив на голову Кулача, який влучним ударом засмутив Сарнавського – 1:1.

Після перерви не перший план вийшли індивідуальні помилки гравців. На 65 хвилині прохід Кане завершився ударом легіонера у дальній кут воріт Дніпра-1. Оборонці господарів на чолі зі Сватком просто проігнорували суперника, дозволивши тому пробити без супротиву – 1:2!

Ситуація для господарів поля наблизилася до катастрофічної за 10 хвилин, коли арбітр зустрічі Іванов упродовж 15 секунд виписав для Цурікова дві жовті картки. Друге попередження видалося максимально дивним, адже ні грубості, ні агресії фол гравця СК Дніпро-1 не ніс. Вилучення…

“Вирівняв” кількісний склад учасників поєдинку Іванов на 84 хвилині, показавши Скляру другу жовту за звичайний фол…

Останні хвилини перетворилися на протистояння нервів, які слабшими виявилися у гостей. У компенсований до другого тайму час Кане отримав другу жовту в центрі поля (дуже старався футболіст Ворскли сфолити), за що полтавців миттєво покарав Булеца. Орендований у Динамо півзахисник наважився на удар з-за меж штрафного майданчика і не прогадав – 2:2 на 90+5 хвилині гри!