Зарахував гол з офсайду Реала, а потім допоміг Атлетико. Арбітр фіналу ЛЧ зізнався у помилках

Головний арбітр фінального матчу Ліги Чемпіонів сезону 15/16 Марк Клаттенбург розповів про помилки, що вплинули на результат гри.

У міланському фіналі Ліги Чемпіонів зустрічалися дві мадридські команди: Реал та Атлетико. Англійський арбітр пригадав, як він та його помічники припустилися помилок в тому матчі.

У цьому фіналі Реал в першому таймі відкрив рахунок, але м’яч був забитий з офсайду. Ми в перерві переглянули повтор і зрозуміли це. Був складний епізод, тож мій помічник помилився

По перерві Клаттенбург призначив пенальті у ворота Реала за фол Пепе проти Торреса. Таке рішення викликало чимало претензій у боку Вершкових. А сам рефері зізнався, що намагався так виправитися за зарахований з офсайду гол.

Пепе порушив правила на Торресі. Він був розлючений і сказав мені, що це аж ніяк не фол. Я йому відповів, що їхній гол теж не можна було зараховувати. Я знав, що якщо скажу йому це, він прийме ситуацію, – цитує Марка Клаттенбурга Daily Mail

Той пенальті не реалізував Антуан Грізманн. Але згодом Карраско зрівняв рахунок. Основний і додатковий час Реал та Атлетико завершили із рахунком 1:1, а у серії пенальті сильнішими виявилися підопічні Зідана.