Зарплати по-новому! Скільки отримуватимуть арбітри в ПФЛ?

Арбітри Першої та Другої ліг отримали підвищення у зарплатні. На конференції ПФЛ були переглянуті розміри виплат офіційним особам, які займаються обслуговуванням матчів.

Цифри подаємо за нашими даними

Згідно з новою затвердженою постановою головний арбітр матчу у Першій лізі отримуватиме 3085 грн безпосередньо за роботу і додатково 1100 грн у вигляді компенсації за дорогу до місця проведення матчу, а також ще 920 грн як нарахування доходу фізичної особи. Загалом за одну гру арбітр отримає 5105 грн. Асистенти головного арбітра зароблять по 3885 грн. Оплата роботи четвертого арбітра – 1165 грн, а заробітна платня спостерігача матчу – 3275 грн. Стільки ж за гру отримає і офіцер безпеки УАФ.

У Другій лізі арбітри отримуватимуть менше. Головний арбітр – 1335 грн за матч + 1100 грн (витрати на проїзд). В цілому сума, яку витрачатиме УАФ на головного арбітра Другої ліги, становить 2970 грн. Асистенти рефері зароблятимуть за матч по 2812 грн, а четвертий арбітр – 915 грн. Зарплатня спостерігача арбітражу та офіцера безпеки УАФ становитиме 2202 грн.

Читайте також: Гроші будуть, але пізніше. Боржник Динамо уникне покарання ФІФА і заплатить за гравця киян.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також