Заруба за фінал. Реал і Барселона влаштували суперматч у Суперкубку Іспанії. ВІДЕО

Протистояння іспанських грандів, які перебувають на різних полюсах успіху цього сезону.

Мадридський Реал до поєдинку з Барселоною у рамках півфіналу Суперкубка Іспанії підходив як явний фаворит. Команда Карло Анчелотті лідирує в Ла Лізі, де Барсу продовжує лихоманити навіть після зміни Кумана на Чаві.

Своє реноме королівський клуб підтвердив на 25 хвилині. Бензема разом із Модричем обікрав Бускетса в центрі поля і класним пасом вивів Вінісіуса Жуніора віч-на-віч із тер Стегеном. Бразилець своїм ударом не залишив шансів голкіперу номінальних господарів – 0:1!

Підопічні Чаві відповіли непоганими навісами на Люка Де Йонга, який ударами головою переграти Куртуа не зумів.

Барселона не знітилася і не без фарту, але зрівняла рахунок ще до перерви! На 41 хвилині все той же Люк Де Йонг опинився у потрібному місці в потрібний час. Мілітао невдало вибив м'яч, поціливши у нападника каталонців – 1:1.

Другий тайм цікавіше розпочали гравці Барселони. Дуже небезпечно пробивали Педрі та Усман Дембеле, але обом трішки забракло влучності.

Активність каталонців розбудила номінальних гостей і до справи взявся Бензема. Лідер мадридців на 69 хвилині показав, що пристрілюється, коли ударом з лівої поцілив у стійку воріт Барси. А за 3 хвилини вже не залишив шансів тер Стегену. Німецький голкіпер відбив удар форварда Реала, але невдало впорався з прострілом Карвахаля, перевівши м'яч просто на ногу Бензема – 1:2!

Здавалося, підопічні Анчелотті зроблять висновки з помилок першого тайму і втримають свою перевагу. Проте Барселона ще раз відповіла. На 83 хвилині Мілітао просто забув про Ансу Фаті, який ударом головою з близької відстані переправив м'яч у сітку воріт Куртуа – 2:2!

Долю путівки до фіналу в основний час команди не визначили.

У першому екстратаймі королівську контраатаку розігнали гравці Реала. Каземіро протягнув м'яч через центр поля, віддав на фланг на Родріго, а той прихованим пасом віддав під удар на Вальверде. Уругваєць із близької відстані пробив точно у кут воріт Барселони – 2:3!

Підопічні Чаві до останніх хвилин намагалися зробити ще одне мінідиво і зрівняти рахунок, але Реал втримав необхідний результат.

Команда Анчелотті виходить до свого першого цього сезону фіналу!