Домашня сторінка Ексклюзив Заслужив вийти в основі. Коли, як не зараз, залучати молодь Динамо

Заслужив вийти в основі. Коли, як не зараз, залучати молодь Динамо

2 читачів онлайн
0
1,198

Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive, відповідаючи на запитання глядачів, оцінив гру одного з найкращих футболістів киян у матчі з Шахтарем.

Як Вам гра Цитаїшвілі?

Мені він сподобався. Як би пояснити… За своїми параметрами Цитаїшвілі не зовсім динамівський футболіст. Він дуже технічний, але в Динамо окрім цього завжди вимагали ще й виконувати великий обсяг роботи. В цьому поєдинку він дуже здорово зіграв, особливо в моменті, коли відпрацював у захисті: добіг до свого штрафного майданчика, постелився в підкаті і відібрав м’яч в Ісмаїлі.

Мені здається, що цей хлопчина міняється. І якщо так триватиме, то, безперечно, він має шанси заграти. Особливо зараз, за відсутності Циганкова. Я дуже хочу, щоб він зіграв не один матч, а два-три. Адже у матчі з Шахтарем він віддав гольову передачу. Дайте йому шанс відчути впевненість. Після того можна буде робити певні висновки. Якщо порівнювати його попередні роки і дебюти, то в цьому матчі Цитаїшвілі інакше заграв, краще. Він заслужив вийти в основі на наступний поєдинок, однозначно.

Читайте також: Каталонське диво! Барселона домовилися з ТОП-форвардом про трансфер та Катастрофа у Першій лізі. Шок-контент від Циганика

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Непотрібний. Півзахисник Динамо нікому не треба

Футболіст ще на контракті у київському клубі, але місця для тренувань шукає сам …