Заспіваємо на всю Європу! Шанси Kalush Orchestra стати переможцем на Євробаченні 2022

Вже сьогодні в італійському Турині почнеться 66-й пісенний конкурс Євробачення 2022. Україну представлятиме гурт Kalush Orchestra з піснею "Stefania", яку лідер колективу Олег Псюк присвятив своїй мамі. За час повномасштабного вторгнення рф в Україну, пісня вже посіла високі місця у європейських хіт-парадах та стала трендом у TikTok.

Аналітики Parimatch Ukraine пророкують українцям впевнену перемогу у конкурсі. Перший легальний букмекер оцінює ймовірність перемоги гурту з України у рекордні 73%. Головними конкурентами українців на Євробаченні Parimatch Ukraineвважають учасників з Великої Британії, Італії та Швеції. Заспіваємо на всю Європу!

Півфінали Євробачення пройдуть 10 та 12 травня, а гранд-фінал – 14 травня. Конкурс транслюватимуть на каналі UA:Культура та на діджитал платформах Суспільного мовлення.

Нагадаємо, що після повномасштабного російського вторгнення в Україну Європейський мовний союз позбавив росію права брати участь у Євробаченні-2022, а самих росіян – можливості голосувати за переможця конкурсу.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також