Засудили? Луческу розкритикував дії арбітра в матчі Динамо – Баварія

Головний тренер Динамо Мірча Луческу залишився незадоволений діями рефері у матчі з Баварією, який завершився поразкою киян 1:2. Зокрема, наставник синьо-білих переконаний, що арбітр мав призначати пенальті за фол проти Буяльського:

Сьогодні ми діяли краще, ніж у Мюнхені, грали добре. На Буяльському був пенальті. Якби його призначили і ми забили б, то картина на полі стала б, напевно, іншою. Але загалом сьогодні ми зіграли набагато впевненіше та сміливіше, ніж у Мюнхені. Позитивний момент у цих іграх – це зростання команди. Хлопці почали діяти впевненіше та сміливіше, вони відчули, як свій талант та працездатність можна направити на результат. Це тішить, прогрес помітний. Ми грали на рівних із Бенфікою та Барселоною, тоді як ці суперники програвали Баварії з більшим рахунком, ніж ми сьогодні. 1:2 і той пенальті, який не призначив арбітр. Повторюся, що гранди завжди користуються особливим ставленням із боку суддів, які їх захищають. Я це знав, і сьогодні ми вкотре у цьому переконалися. Ми не заслуговували сьогодні на поразку.

Також незадоволений рішеннями арбітра і президент Динамо Ігор Суркіс. Його слова наводить офіційний сайт киян:

Не можна радіти забитому м'ячу, коли ти програєш. Але те, що ми забили – вже добре. Вважаю, що команда сьогодні заслуговувала на більше. Особливо зважаючи на те, як грали у другому таймі. Фізичних кондицій вистачало. Та й якщо не призначати такі 11-метрові, які перевіряли з VAR у першому таймі, то я взагалі не розумію, які потрібно призначати. Я хлопців підтримав, подякував за самовіддачу. Але треба ще працювати і працювати, щоби з такими командами грати на рівних.

Нагадаємо, після нічиєї у матчі Барселона – Бенфіка (0:0) Динамо втратило будь-які шанси потрапити до Ліги Європи. Таким чином, чинний чемпіон України залишився без євровесни.