Засуха у Львові. Верес і Ворскла = нулі на табло

Верес і Ворскла голів не забили. Команди зіграли з рахунком 0:0 у першому матчі суботньої програми УПЛ.

Бездушний перший тайм. Гра команд хилила на сон більше, ніж спека у Києві +31 С. До речі, у Львові у цей час «всього» +21 С, тому погода на якість футболу на Арені Львів не мала жодного впливу.

vorskla.com.ua

За 45 хвилин аж два моменти у Ворскли. Перший – м’яч пролетів над поперечкою після удару зі штрафного. Другий – Бандура врятував Верес від удару Кобахідзе. Грузин намагався проштовхнути м’яч у ворота.

Зрозуміло, що від матчу УПЛ не варто очікувати чогось аж надто веселого. Але грають команди першої шістки. Ворскла зараз третя і полтавцям потрібно набирати очки, щоб і далі там залишатися. Зоря відстає всього на один пункт…

Перерва пішла на користь командам. Руслан Степанюк навіть забив Ворсклі, але задовго до цього асистент арбітра сигналізував про офсайд.

На 50-й хвилині Роман Карасюк розбудив глядачів. Півзахисник Вереса пробив зі штрафного в кут воріт Богдана Шуста. Голкіпер перевів м’яч у стійку, після чого він пролетів по лінії воріт.

У середині тайму Верес не реалізував свій другий супершанс. Цього разу Денис Кожанов влучив у стійку.

Ворскла відповіла поперечкою Вадима Сапая. І як вони примудряються влучати у каркас воріт, а не в саму площину?

Принаймні, у другому таймі команди показали щось схоже на футбол…