Домашня сторінка Актуально Засумував за Селезньовим? Головний тренер Колоса відзначив сильну сторону скандального гравця

Засумував за Селезньовим? Головний тренер Колоса відзначив сильну сторону скандального гравця

0 читачів онлайн
0
4,075

Майстер, який не потрібен

Головний тренер Колоса Руслан Костишин на пресконференції після перемоги над Олімпіком з рахунком 2:1 поділився думками про перший м’яч ковалівців, який вони забили з пенальті. Наставник клубу оцінив рівень виконання одинадцятиметрового удару Денисом Костишиним і згадав майстерність, якою володіє Селезньов:

Не встигло йокнути серце, коли пробивав Денис. Я знав, куди він битиме і, якщо чесно, пробив він погано. Він завжди б’є пенальті низом в один або інший кут. Рідко коли піднімає м’яч угору.

Ми били пенальті якісно, але воротарі рятували. Наприклад, у матчі Кубка України з Динамо Задоя пробив дуже якісно, але Бойко потягнув. Денис пробив неякісно і забив. Це фортуна. Рідко хто б’є пенальті гарно. У нас був Жека Селезньов. Це майстер. Він виконує дуже якісно все, по воротарю б’є. У нього це не забереш

Нагадаємо, Колос виключив Селензьова з заявки на друге коло чемпіонату України. Сталося це внаслідок конфлікту, який виник між гравцем і головним тренером клубу Русланом Костишиним на зборах у Туреччині. Контракт із Селезньовим ніхто не розірвав, формально його угода з Колосом чинна до червня.

Читайте також: Лікарі допомогли покинути поле. Орендований у Динамо гравець отримав травму в новому клубі

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Красива комбінація і гол. Український легіонер знову забиває у європейському чемпіонаті. ВІДЕО

Український легіонер відзначився голом після красивої комбінації …