Затягнув з передачею. Вест Гем перемагає, але до Ярмоленка є запитання. ВІДЕО

У 19-му турі АПЛ Вест Гем вдома переміг Бернлі.

Андрій Ярмоленко, на відміну від матчу Кубка Англії зі Стокпортом, цей поєдинок розпочинав з лави для запасних.

Господарі поля зуміли забити швидкий м’яч. На 9-й хвилині зустріч Антоніо, який тепер є основним нападником Молотобійців після продажу Аллера, чудово замкнув на дальній стійці подачу з лівого флангу від Форнальса – 1:0.

Попри швидкий пропущений м’яч гості змогли швидко оговтатися і навіть намагалися створити моменти біля воріт Фабіанського, проте безуспішно. Вест Гем контролював гру, але забити вдруге не вдалося. Чудова нагода була вже у другому таймі у Райса. Він зі штрафного трішки не влучив у дальню дев’ятку.

На 82-й хвилині Девід Моєс випустив Андрія Ярмоленка, і українець майже одразу міг відзначитися результативною дією. В одній з атак українець міг виводити Антоніо на побачення з голкіпером, але гравець збірної України вирішив взяти гру на себе, і в підсумку захисник заблокував його удар.

Більше моментів в українця не було і як наслідок, Ярмоленко отримав невисоку оцінку за короткий проміжок часу, що провів на полі – 6,2.

Скрін Whoscored

Мінімальна перемога Вест Гема виводить їх на 8-ме місце в чемпіонаті Англії. Молотобійці мають у своєму активі 29 очок.