Домашня сторінка Актуально Заявка на високе місце в УПЛ? Український клуб підписав нападника із Серії А

Заявка на високе місце в УПЛ? Український клуб підписав нападника із Серії А

1 читачів онлайн
1
19,457

На одного легіонера в УПЛ стало більше

Аргентинський нападник Клаудіо Спінеллі відтепер – гравець Олександрії. Про це повідомляє офіційний сайт української команди. Олександрійці домовилися з італійським клубом Дженоа про трансфер 24-річного форварда.

Скрін із сайту Олександрії

Минулий сезон Спінеллі провів в оренді у словенському Копері. Нападник у переважній більшості матчів виходив на поле лише у другому таймі на заключні 20-30 хвилин і не зміг повністю розкрити свій потенціал. Тому за 27 поєдинків у чемпіонаті він забив лише три м’ячі та віддав один асист.