Домашня сторінка Актуально Збірна України може втрати ще одного гравця перед Євро. Шевченко вирішив не ризикувати

Збірна України може втрати ще одного гравця перед Євро. Шевченко вирішив не ризикувати

0 читачів онлайн
1
12,697

У заявці на Євро може відбутися певна зміна

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко на пресконференції перед товариським матчем зі збірною Північної Ірландії заявив, що Едуард Соболь має певні проблеми зі здоров’ям. Гравець здаватиме тести. Якщо результат буде не надто гарним, то футболіста можуть замінити:

Ми визначилися із заявкою. Я думаю, кожен, хто потрапив до заявки, на це заслужив. Ми вибрали 26 футболістів. Усі, хто тут на зборах, залишаються до останнього контрольного матчу. І це пов’язано ще з тим, що Едуард Соболь, вдень коли ми його вносили у заявку, не зовсім добре почувався. Тому він зараз не тренується декілька днів. Ми з лікарем поговорили – Соболю треба буде зробити додаткові тести, щоби перевірити стан його здоров’я. Це не пов’язано з травмою, а лише з його загальним станом. Він сьогодні і завтра робитиме тести, щоби ми могли зрозуміти, що відбувається. Сподіваюся, все буде добре. Буквально за декілька днів ми отримаємо результати відповідних спеціалістів і зрозуміємо, чи дозволять йому тренуватися. Тоді Соболь повернеться у гру.

Я ухвалив рішення залишити всіх гравців, бо у нас є можливість до першої офіційної гри замінити футболіста, якщо він має якісь проблеми зі здоров’ям

Нагадаємо, що збірна України і так втратила декілька виконавців перед Євро. Шевченко не може розраховувати на травмованих Шепелєва, Андрієвського, Буяльського, Коноплянку та Коваленка.

Читайте також: Чому Шевченко взяв Судакова на Євро? Головний тренер пояснив своє неочікуване рішення

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Російський феєрверк. Фанатський хіт про президента окупантів підірвав блазнів з Росії. ВІДЕО

За порєбріком не перестає палати …