Фото з матчу.

90′ хвилина. Матч закінчено. Попри складні погодні умови, збірна України здобуває надважливу перемогу над Косово з рахунком 2:0. А це означає, що доля путівки до фінальної частини ЧС-2018 буде виршуватись в Києві 9 жовтня у матчі зі збірною Хорватії.

88′  хвилина. ГОООЛ! Ярмоленко ставить крапку у цьому матчі. Рахунок 2:0.

62′ хвилина. Шевченко одразу робить певні зміни. Замість Ротаня виходить Степаненко.

60′ хвилина. ГООООЛ! Автогол Пачаради і Україна повела в матчі!

55′ хвилина. Ордець отримує жовту картку і пропустить матч з хорватами.

45′ хвилина. Другий тайм розпочався. По перерві маємо першу заміну – Марлос замість Кравця.

45′ хвилина. Перший там закінчився з рахунком 0:0. Моменти є, а от реалізації немає. Потрібно додавати в цьому аспекті гри у другому таймі.

43′ хвилина. Кравець отримує жовту картку, а це означає, що Артем пропустить матч з Хорватією.

28′ хвилина. Після втрати м’яча Ярмоленком, небезпчено було біля воріт П’ятова, але Мурікі пробив не точно.

22′ хвилина. Момент! Після удару Коноплянки у стійку, Кравець не зорієнтувався і пробив вище воріт.

15′ хвилина. Коноплянка пристрілюється, вже другий удар від Євгена. Перший пройшов значно вище воріт, другий – прямо у руки голкіпера.

Матч розпочався! Незважаючи на неймовірну зливу, матч все ж таки розпочинається по регламенту

Склад збірної України на матч з Косово.

Сьогодні національна збірна України у Шкодері зіграє матч дев’ятого туру кваліфікації до Чемпіонату Світу проти  Косово. Напередодні заключних двох турів наша збірна посідає 4-ту сходинку і лише 6 очок дозволять розраховувати на вихід із групи.

Вчора ввечері команда прибула до Албанії. Як відомо, ряда футболістів не зможе допомогти збірній у цій грі. Чимало дебютантів цими зборами приєдналось до першої команди країни. Не прибув разом із колективом до Албанії Марлос. Футболіст вирішував проблеми із документами. Однак згодом півзахисник Шахтаря теж приєднався до табору команди.

Приліт збірної до Шкодера

Пригоди в Албанії розпочались🏃💨Збірна України прилетіла на матч з Косово без Марлоса❌Мирон Маркевич сподівається, що все буде гаразд.А ви?

Опубліковано FootballHub 5 жовтня 2017 р.

На передматчевій прес-конференції Андрій Шевченко в притаманному тренерському кліше осипав суперника компліментами. Також не обійшов осторонь тренер збірної і резонансу тему із Марлосом.

Завтра на нас очікує дуже складний матч. Ми всі добре розуміємо його важливість і команда налаштовується на перемогу. Нам протистоятиме хороша команда.

Багатьох, мабуть, хвилює питання Марлоса. Він залишився в Україні для оформлення деяких документів. За моєю інформацією він зараз вилітає і сьогодні ввечері прилетить та приєднається до команди. Ми розраховуємо на нього завтра.

Скажу більше, я очікую на важку гру. Для Косово це принциповий матч, ця команда завжди грає із самовіддачею, не зважаючи на те з яким суперником грає. Це молода команда на етапі становлення і кожна гра для неї важлива. Це непоступливий колектив, у них все в порядку із організацією гри. Їм просто потрібно змужніти.

На питання журналістів про значну кількість новачків у складі збірної і їхню адаптацію в колективі Шевченко відповів, що усі футболісти ознайомленні із стилем та принципами ведення гри.

Все в порядку, хлопці, які були запрошені отримали максимум інформації про нашу командну гру. Вони влились нормально, тренувальний процес був чудовим.

Ми не ділимо гравців збірної на гравців Шахтаря, Динамо, Зорі і ще якихось клубів. В нас є командна гра і ті футболісти, які завтра будуть виходити знають, що необхідно робити на футбольному полі. Як потрібно виходити із оборони в атаку, як розігрувати м’ячі. Тому із цим у нас проблем немає. В нас є достатньо гравців, які замінять тих, хто завтра не братиме участь в матчі. Ми вивчили команду Косово і добре її знаємо.

Щодо завтрашньої гри, то у нас є чітке завдання взяти три очки. На рахунок матчу із Косово, то я думаю це найсильніша команда, яка могла дістатись із шостого кошика. Там достатньо кваліфіковані футболісти і помітна тренерська рука. наш тренерський штаб зробив акценти на їхніх слабких сторонах. Я думаю завтра буде хороша гра, але ми впевнені у власних силах, – прокоментував Сергій Сидорчук.

Чи будуть в стартовому складі на матч із Косово дебютанти? Андрій Миколайович з цього приводу віджартувався.

Завтра прочитаєте склад і зрозумієте будуть там дебютанти чи ні. В заявці вони однозначно будуть, в складі – не знаю. Сьогодні буде напружена ніч для мене, бо дуже важливі останні деталі. Практично на 98% я знаю склад.

Не надто втішними є прогнози метеорологів, які очікують на зливу під час матчу. Сподіваємось, дренажна система стадіону у Шкодері впорається із можливими примхами природи.