Домашня сторінка Актуально Збірна України створила офіційний плейлист ЄВРО. Українські виконавці, рок-класика та співавторка-росіянка

Збірна України створила офіційний плейлист ЄВРО. Українські виконавці, рок-класика та співавторка-росіянка

8 читачів онлайн
0
3,302

Гравці збірної України склали власний перелік пісень, які вони слухають

Напередодні старту Чемпіонату Європи УЄФА запропонувала командам-учасницям скласти власні плейлисти, які могли би слухати і вболівальники. У першому варіанті плейлиста збірної України були твори російських виконавців. Зокрема, пісня Моргенштерна, внесеного Міністерством культури та інформаційної політики України до списку осіб, які загрожують національній безпеці країни.

Тоді в УАФ пояснили, що той перелік пісень складали не вони, а УЄФА, послуговуючись даними з локальних чартів України. У другому варіанті вже не було жодної російської пісні та виконавців.

Тепер же гравці збірної України склали власний перелік пісень, які вони слухають. Серед одинадцятьох композицій є твори українських виконавців: Шум (Go_A), Відлік (ONUKA), Кораблі (The Hardkiss), Обійми (Океан Ельзи), Вахтерам (Бумбокс), Кружит (MONATIK).

У наведеному списку є трек “Бестселер”, який виконують Макс Барських та російська співачка Zivert. Юлія Зіверт неодноразово виступала з концертами в окупованому Росією Криму. Але щоразу фотозвіти про її концерти видаляли з мережі. Вона анонсувала концерти у 2020-му році в Києві та Одесі, але вони були скасовані, нібито через карантин.

Скрін open.spotify.com

Читайте також: Інтерес з ТОП-чемпіонату! Гравець збірної України зацікавив відомий клуб

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Гаряча презентація. Сексуальна модель представила нову форму українського клубу. ФОТО

Рекламний хід на ТОП-рівні …