Збірна України U-21 у фіналі Турніру Лобановського!

Збірна України U-21 розпочала турнір імені Валерія Лобановського поєдинком проти команди Кіпру.

Інші учасники змагання: Ізраїль та Болгарія. Вони склали інший півфінал.

Першу половину зустрічі  Україна-Кіпр можна назвати часом Олега Кожушка. Футболіст Дніпра-1 був найактивнішим серед усіх гравців. Кожушко відкрив рахунок на 29-й хвилині. Навісну передачу з центру поля у штрафний майданчик кіпріотів мав перехоплювати воротар, але зіграв дуже невдало на виході. Кожушко підстеріг помилку свого суперника і з гострого кута переправив м’яч у ворота — 1:0.

Нападник українців мав ще один стовідсотковий момент, коли пробивав із дальньої відстані, але влучив у стійку.

Початок другого тайму для підопічних Руслана Ротаня виявився дуже вдалим. Зокрема, завдяки кіпріотам. Топалов протягнув м’яч на лівому фланзі, продовжив на Стецька, який сильно прострілив у воротарський майданчик. Кожушко до м’яча не дістався, але центральний захисник Кіпру зрізав м’яч у свої ворота — 2:0.

Третій м’яч збірної України забив Топалов. І знову не обійшлося без курйозу. Лєднєв сильно пробив з-за меж штрафного майданчика, воротар відбив перед собою, а захисник почав прикривати м’яч корпусом. Але голкіпер не спішив забирати м’яч у руки, і цим скористався Топалов. Українець швидко зорієнтувався у дивній ситуації, одного разу пробив у воротаря, а вже на добиванні не схибив — 3:0.

В обороні кіпріоти продовжували творити дива невдалої гри. Українці дозволяли собі створити облогу воріт суперника. Хороші моменти були у Топалова, Мудрика та Стецька, але почав рятувати голкіпер збірної Кіпру.

Хлопцям Руслана Ротаня дуже легко давався цей матч, але попри тотальну перевагу українці більше не забили.

Вирішальний матч Турніру Валерія Лобановського відбудеться 5 червня на НСК Олімпійський. Українці зустрінуться зі збірною Ізраїлю, яка у півфінальному матчі перемогла болгарів у серії пенальті з рахунком 5:4 (1:1 основний час).

Збірна України U-20 здобула чергову перемогу на Чемпіонаті Світу, який проходить у Польщі. Українці здолали збірну Панами з рахунком 4:1 та вийшли до 1/4 фіналу турніру.