Збірна України вийшла на новий рівень© Ігор Циганик про старт України у Лізі Націй

Головна команда країни виграла навіть у поразці від Іспанії.

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про старт збірної України у Лізі Націй і користь від порази в матчі з Іспанією:

У мене виклакало подив те, що після матчу з Іспанією на нашу збірну обвалився шквал критики.

Я абсолютно спокійно поставився до такого результату, бо коли Іспанія на ходу, вона може забити чотири м’ячі будь-кому, а то й більше. Не можна сказати, що такий результат був прогнозованим, але збірна України вийшла на новий рівень, вийшла в Лігу Націй в еліту європейського футболу. Тому всіх там розривати одразу буде практично нереально.

На даному етапі команді треба закріпитися на цьому рівні. Перемога над Швейцарією – крок уперед, хоч гра давалася непросто. Футболісти налаштовувалися саме на цю гру, а далі немає можливості відновити гравців на наступий матч. У нас немає можливості повністю змінити склад, у нас немає можливості робити заміни, спрямовані на підсилення, кваліфікованими гравцями по ходу поєдинку. Є певні нюанси, які впливають на гру нашої команди. Андрій Шевченко разом із своїм штабом зробить певні висновки.

Я впевнений, що навесні збірна України Андрія Шевченка буде абсолютно іншою. У нас є можливість зростати, бо збірна грає з такими суперниками і матиме ще товариський матч із Францією. В України ніколи б не вийшло домовитися про товариські поєдинки з такими командами, а тут ігри офіційні, де виходять команди і показують нам, що ми десь щось недопрацювали. Всі футболісти, які зараз тут грають – всі дуже виростуть.

Для команди Шевченка у Лізі Націй головне завдання – закріпитися в еліті! Не вилетіти і закріпитися серед найсильніших.

Для мене те, що Україна пустила 4 від іспанців – таке може статися. Інколи корисно так “отримати по носі”, щоби деякі футболісти переглянути своє ставлення. Мені сподобалися дебютанти Тимчик і Михайличенко, але на два матчі сил не вистачило.

Не треба робити трагедії після поразки від Іспанії. Цей програш дасть можливість розібрати помилки і зробити висновки. У поєдинку з німцями команда матиме інший вигляд, як і в домашньому матчі з Іспанією.

Наступний двобій у Лізі Націй Україна проведе 10 жовтня 2020 року. Команда Андрія Шевченка вдома прийматиме Німеччину.

Читайте також: Що хоче і бачить Луческу? Циганик розкриває карти Динамо перед стартом у Лізі Чемпіонів

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також