Збірна залишиться без лідерів? Україна може постраждати від Суперліги

Створення Суперліги може вплинути і на національні збірні

Новина, яка шокувала увесь футбольний світ — 12-топ клубів з Іспанії, Англії та Італії оголосили про створення Європейської Суперліги

УЄФА відреагувала дуже швидко, опублікувавши офіційну заяву. Європейська асоціація футболу пригрозила не лише клубам, а й гравцям цих клубів суворими санкціями:

Ми розглянемо всі доступні нам методи на всіх рівнях, як судові, так і спортивні, щоб запобігти створенню Суперліги. Футбол базується на відкритих змаганнях та спортивних заслугах; по-іншому бути не може.

Як раніше оголошували ФІФА та шість конфедерацій, зацікавленим клубам може бути заборонено виступати в будь-яких інших змаганнях на внутрішньому, європейському чи світовому рівні, а їхнім гравцям може бути відмовлено у можливості представляти свої національні збірні

Чи піде на такі радикальні дії УЄФА — поки що невідомо. Але проблема може виникнути вже на рівні самих клубів. Паралель можна провести з баскетбольною Євролігою, у якій саме клуби вирішують, чи відпускати гравців до національних збірних. На цей момент УЄФА та ФІФА зобов’язують клуби відпускати гравців до національних команд.

Президент УЄФА Александр Чеферін підтвердив, що усім гравцям, які гратимуть в Суперлізі, буде заборонено виступати на чемпіонатах Європи та чемпіонатах Світу.

У складі клубів, які вже оголосили про участь у Суперлізі, є двоє українців: Олександр Зінченко з Манчестер Сіті та Андрій Лунін з Реала.

Читайте також: Особливим тут не місце. Тоттенгем звільнив Жозе Моурінью.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також