В Будинку Футболу України відбулися чергові збори учасників УПЛ. Серед головних питань, які внесені до порядку денного, були: заміна Вереса на ФК Львів в наступному сезоні УПЛ та прийняття до складу членів УПЛ клубів Першої Ліги.

Донецький Шахтар висловився за чемпіонат із 16 команд, але тут же генеральний директор клубу додав, що в сучасних реаліях максимум – 12 клубів. Також гірники акцентували увагу на стані інфраструктури команд, та на тому, що стежити за нею потрібно ще із Першої Ліги. Висловилися гірники і щодо ініціативи реформувати другий етап чемпіонату, а саме поділити очки навпіл після 22 турів. Шахтар виступив проти такої ідеї.

Заміну Вереса на ФК Львів Сергій Палкін назвав не найбільшою проблемою українського футболу.

Головним питанням зборів було прийняття до складу учасників УПЛ чотирьох клубів Першої Ліги: Десни, Арсенала, Полтави і Львова.

За нашою інформацією, КДК оголосив Олімпіку, що їхні молодіжні команди U-21 та U-19 не допущені до змагань наступного сезону. Однак головна команда отримала атестат.

Також КДК винесе покарання Юрію Вернидубу. Тренеру Зорі загрожує штраф у розмірі 100 тисяч гривень, про дискваліфікацію не йшлося.

ФК Полтава отримала атестат на наступний сезон. Оскільки на їхньому домашньому стадіоні Локомотив немає підігріву, то на старті сезону домашні матчі команда проводитиме на стадіоні імені Бутовського. Крім того, у Полтави досі немає команди U-21.

Кам’янську Сталь було виключено зі складу членів УПЛ. Клуб готується до виступів у Першій Лізі, але до 15 червня стане відомо, чи знайде клуб фінансування.

ФК Львів отримав атестат, необхідний для виступів в УПЛ. Домашнім стадіоном команди буде Арена Львів.

Львів офіційно займає місце Вереса в УПЛ

Львів 🔃 Верес – команди офіційно помінялись місцями, чи то іменами🤯Поки зауважень не було © Андрій ПаньківА вам як такий хід❓

Опубліковано FootballHub 5 червня 2018 р.

Арсенал теж став членом УПЛ і гратиме домашні матчі на стадіоні імені Баннікова.

Наступного сезону передбачене проведення Золотого матчу, якщо у команд буде однакова кількість очок і рівність за показниками особистих зустрічей.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Де опиниться Селезньов? Циганик розповів про вірогідний варіант

Ігор Циганик у ефірі Циганик LIVE прокоментував можливий варіант продовження кар'єри для Є…