Домашня сторінка Актуально Збори УПЛ – спроба не вдалася

Збори УПЛ – спроба не вдалася

1 min read
1
748

Сніг у Києві почав вже танути, але машини деяких представників клубів УПЛ досі не можуть доїхати до Федерації Футболу України. На зборах клубів УПЛ мало відбутися голосування за розширення чемпіонату до 16 клубів, а відбулося перетягування возу у стилі “лебідь-рак-щука”.

Не змогли доїхати представники Шахтаря, Чорноморця, Ворскли, Маріуполя, ФК Львів та Олександрії, а отже не набрався потрібний кворум для голосування (присутність 8 клубів). Причину неявки озвучив генеральний директор Зорі Сергій Рафаїлов:

Президент УПЛ Томас Грімм теж здивувався, адже ще вчора представники усіх клубів підтвердили, що будуть присутні.

Заступник генерального директора Динамо Сергій Мохник вирішив не втрачати хорошої нагоди поспілкуватися з Томасом Гріммом і одразу перейшов до вимог.

Карпати на цьому засіданні представляв Олег Смалійчук. Віце-президент львів’ян теж був дуже незадоволений поведінкою “прогульників” і не забув жорстко пройтися по винуватцях даної ситуації:

Та це ще не всі претензії львівських Карпат. Як зазначив журналіст Кирило Крижанівський, львів’яни вимагали відставки голови комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі.

Оцените уровень идиотизмаИ эти люди говорят о развитии футбола в стране!Сказочная ситуация в украинском футболе….

Опубліковано Kirill Kryzhanovsky Четвер, 6 грудня 2018 р.

Нещодавно, журналісти телеканалу ZIK (який транслює матчі Карпат) зробили розслідування про діяльність італійця. Очевидно, що представники Левів пов’язують свою вимогу саме з результатами цього розслідування.

Хай там як, а збори клубів УПЛ за 6 грудня 2018 року можна вважати такими, що майже відбулися. Але ж, майже – не рахується.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Вернидуб — тренер символічної збірної у Білорусі. А де Мілевський і Нойок?

Екснаставник Зорі опинився у цікавій символічній збірній …