Зеленський — мій герой© Ексклюзив з Коноплею

Журналіст Віталій Звєров завітав на збори у Туреччині до Десни і поспілкувався з Чемпіоном Світу Юхимом Коноплею. Обрали для вас найцікавіше з інтерв’ю.

Про пропозиції з-за кордону

Я попросив свого агента, щоб він мені не говорив, що нібито Барселона цікавиться. Щоб не зазнавався. Але якщо якість пропозиції надходитимуть до клубу, то я завжди готовий буду поспілкуватися, дізнатися про пропозицію. Звичайно, мені цікаво було б пограти закордоном.

Преміальні за перемогу на Чемпіонаті Світу U-20

Преміальні видали. Усю суму чесно розділили. На що вистачить суми? Гадаю, що на квартиру у Чернігові вистачить.

Найбільша премія за 1 матч

На молодіжному рівні невеликі премії за перемогу. А ось найбільша була вже в УПЛ, коли ми перемогли Динамо на Олімпійському. Дали 100 тисяч гривень тим, хто грав.

Ставлення до Динамо

Матчі з Динамо завжди дають мені велику мотивацію. Я народився і виріс у Донецьку, жив там до того, як почався конфлікт. Про Динамо навіть мова не може йти.

Футбольний кумир

Роналдіньйо. Він на полі завжди кайфував. Він завжди був радісним та веселим на полі. Я вважаю, що так повинно бути завжди.

Нефутбольний герой

Нефутбольний герой — Зеленський. Подобається як людина, як президент. Я слідкую в ютубі, де він їздить, що робить. Я радий за нього і підтримую його рішення. Ми з ним зустрічалися одного разу, він нас нагороджував після перемоги на Чемпіонаті Світу U-20. Як тільки я його побачив, то в мене одразу посмішка з’явилася на обличчі. Чесно кажучи, не знаю з чим це було пов’язано.

Роналду чи Мессі?

Кріштіану — це приклад. Це та людина, за якою треба бігати і спостерігати, що він робить, як тренується. Мессі… там або воно є, або його немає (талант — прим.ред.).

За який матч соромно?

Мабуть, немає такого. Але був момент у цьому сезоні, коли в останньому матчі з Динамо міг забити, але не забив. Звинувачую себе, але вже цей момент в минулому. Сподіваюся, такого більше не буде.

Троє найкращих рудоволосих футболісти у світі?

Скоулз, Ріісе, а третього згадати не можу.

Три топ-тренери світу

Я б дуже хотів потрапити до Клоппа. Другий — Гвардіола. Третій — Петраков.

Читайте також: Українець в ТОПі! Гравець Динамо опинився серед найкращих талантів Європи.

 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також