Домашня сторінка Актуально Жахіття Ворскли. Полтавці втрачають перемогу у дебютному матчі в Лізі конференцій

9 читачів онлайн
3
27,160

Новостворена Ліга конференцій розпочалася для України виїзним матчем Ворскли

Полтавці завітали до Фінляндії, де зустрілися з місцевим КуПСом

У центр захисту Максимов випустив у пару до Яворського новачка команди Бондаренка та залишив атакувальних Есеолу та Вакулу на заміні:

Українці пропустили дуже швидко

Вже на 6 хвилині нігерійський форвард господарів Удо протиснув Яворського і підступним ударом з-за меж штрафного майданчика Ворскли поцілив точно у кут воріт Різника – 1:0.

Натхненні голом господарі володіли ініціативою до середини першого тайму, а потім підопічні Максимова нарешті увімкнулися як слід. На 29 хвилині Кане після передачі від Якубу (що класно зіграв на перехопленні) увійшов у штрафний майданчик КуПСа і в боротьбі з двома оборонцями господарів проштовхнув м’яч повз Крейдля – 1:1!

Фото ФК Ворскла Полтава

До перерви обидві команди мали нагоди зі стандартів, але ні КуПС, ні Ворскла свої небезпечні штрафні не реалізували.

Другий там розпочався з обміну моментами

Господарі пробачили Різника, який помилився на виході (свого голкіпера підстрахували Якубу та Яворський), а полтавці відповіли голом. Томас рукою зіграв у власному штрафному майданчику, за що арбітр зустрічі справедливо вказав на одинадцятиметрову позначку. Тілль такий шанс не змарнував, розвівши Крейдля та м’яч по різних кутах – 1:2!

Підопічні Максимова забрали гру під власний контроль і, здавалося, до кінця зустрічі не дозволять фінам зазіхнути навіть на нічию. Проте, свої шанси господарі все ж створили. Вже у компенсований до другого тайму час Удо отримав м’яч у штрафному майданчику полтавців і з розвороту пробив у кут воріт Різника – воротар збірної України свою команду врятував!

Безсилим Різник був за декілька хвилин. Остання подача з кутового від КуПСа стала шоком для оборони полтавців, яка розсипалася в паніці. Таким перебігом подій скористався Томас, який спершу замахнувся, а коли полтавці разом повернулися спиною до м’яча, пробив. М’яч після рикошету від Удо влетів у кут воріт гостей – 2:2 на 90+6 хвилині!

Ворскла у непростому поєдинку втрачає необхідний результат. Матч-відповідь із КуПСом відбудеться за тиждень у Полтаві.