Домашня сторінка Актуально Жахлива гра і катастрофічний результат. Україна у надважливому матчі з Австрією нічого не показує

7 читачів онлайн
1
7,194

Розчарування у вирішальному поєдинку

Андрій Шевченко на матч із Австрією випустив абсолютно новий (як для цього турніру) центр поля, де вийшли Зінченко, Шапаренко та Сидорчук. Руслан Малиновський, як і в зустрічі з македонцями мав допомагати Віталію Миколенку на лівому фланзі.

Вирішальний поєдинок для збірної України розпочався невдало

Підопічні Шевченка віддали ініціативу австрійцям, які таким подарунком скористалися. На 21 хвилині Алаба подав з кутового на лінію воротарського майданчика українців, Баумгартнер випередив Забарного і ногою переправив м’яч у сітку воріт Бущана – 0:1.

Photo by Mihai Barbu – Pool/Getty Images

Лише після пропущеного м’яча гравці збірної України спромоглися організувати небезпечний момент біля воріт гостей. Миколенко отримав передачу у штрафному майданчику австрійців, розхитав фінтами захисника і пробив у дальній кут. Бахманн у красивому стрибку м’яч відбив, а Ярмоленку трохи забракло, щоби вдало зіграти на добиванні.

Лідерство в рахунку не позбавило збірну Австрії бажання атакувати

Підопічні Фоди до перерви могли збільшити свою перевагу. Спочатку Бущан врятував Україну після класного обвідного удару Лаймера, а згодом синьо-жовтих пробачив Арнаутович. Ексгравець Вест Гема після передачі Шопфа (змінив на полі Баумгартнера, який ще до забитого м’яча зіткнувся із Забарним головами, що згодом завадило йому продовжити гру) виходив віч-на-віч з Бущаном, але вирішив пробити в дотик і промахнувся – удар повз ворота.

На другий тайм Андрій Шевченко випустив Циганкова замість Малиновського. Могла зіграти заміна українців на 61 хвилині. Циганков подав зі штрафного, а Лайнер зрізав у власні ворота – Бахманн австрійців врятував!

Конструктив у діях українців повністю зник

Тренер збірної України спробував врятувати гру заміною і випустив Марлоса замість Шапаренка, але це лише спростило завдання гравцям збірної Австрії. Неточних передач та інертності при грі в обороні додалося…

Останній вартий уваги епізод у матчі – простріл Романа Яремчука на 87 хвилині. Форвард Гента відклеївся від захисника і потужно прострілив на дальню стійку – ніхто з партнерів по команді на пас українця не встиг.

0:1 – безславна поразка залишає збірну України на третьому місці групи С. Вихід України до плей-оф залежить від Фортуни. Але що робити у матчах на виліт з такою грою?..