Жалюгідна реалізація вбиває Україну. Казахстан б’є по амбіціях команди Шевченка

Результат, на який ніхто не очікував

Збірна України після фіаско з Фінляндією не мала права втрачати очки у поєдинку з Казахстаном. Андрій Шевченко вніс певні корективи у стартовий склад, випустивши з перших хвилин проти казахів Трубіна, Кривцова, Михайличенка, Сидорчука і Шапаренка, які взагалі не грали у попередній зустрічі:

Обвідний удар Яремчука

В атаці українців вийшло одразу два нападники: Мораєс і Яремчук. Саме ці два гравців були найпомітнішими фігурами у першій половині матчу. На 13 хвилині Зінченко вивів Мораєса на ударну позицію, але в останній момент м’яч зрізався з ноги форварда Шахтаря.

Господарі сумували недовго, бо вже на 20 хвилині. Зінченко віддав пас на Яремчука, форвард Гента вийшов віч-на-віч і пробив у дальній кут повз голкіпера казахів Покатілова – 1:0!

Гол надихнув підопічних Шевченка, які збільшили тиск на ворота гостей. Моменти з’являлися біля воріт Казахстану із неймовірною швидкістю. Мораєс, Яремчук, Малиновський, Зінченко – всі вони могли забивати ще до перерви, але найкращу нагоду втратив Сергій Кривцов. Центральний захисник української команди міг після штрафного Малиновського і сейву Покатілова збільшити перевагу господарів у рахунку, але удар оборонця головою з декількох метрів вийшов невлучним – м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт гостей.

Дзеркальна відповідь Мужикова

Другий тайм розпочався з чергової втраченої нагоди господарів і розплати від гостей. Яремчук не пробив Покатілова, ціливши так само, як і в першому таймі, у дальній кут, а потім Казахстан організував контратаку. Сидорчук втратив м’яч на чужій половині поля, казахи неквапливо перейшли половину поля, дійшли до штрафного майданчика українців, де Нургалієв відкотив під удар Мужикову – Трубін стрибнув, але не дотягнувся – 1:1.

Андрій Шевченко одразу відреагував на гол гостей замінами. Тренер збірної України кинув у бій Марлоса і Зубкова і останній майже одразу міг виправдати довіру наставника. Малиновський прихованим пасом вивів Зубкова віч-на-віч із Покатіловим, півзахисник Ференцвароша бив у протихід голкіперу гостей, але влучив тому в ногу.

Україна пішла в навалу, але хаос і поспіх завадили створити господарям щось осмислене біля воріт Покатілова. Голкіпер казахів став справжнім героєм зустрічі, потягнувши насамкінець ще й потужний удар Довбика.

Нічиї з Фінляндією та Казахстаном нівелюють подвиг у Франції. Відбір на Чемпіонат Світу збірна України розпочинає катастрофічно – три бали після трьох турів.