Жалюгідний Пірло і позорище Ювентуса. Туринці, граючи годину в більшості, вилетіли від Порту. ВІДЕО

Сором, який ще довго не забудуть

Ювентусу після фіаско у Португалії вдома необхідно було здобувати впевнену перемогу, адже мінімальна звитяга у результативному матчі не гарантувала італійському гранду місце в 1/4 Ліги чемпіонів.

Перший тайм

Команди розпочали активно і обмінялися небезпечними моментами. Спочатку Мората головою пробив – Марчесін врятував гостей. Порту відповів нагодою Таремі – Щенсний перший удар потягнув, а добивання прийняла на себе поперечка воріт господарів.

Проблеми Юве в обороні підопічні Сержіу Консейсау досить швидко конвертували у гол. Демірал незграбно зіграв у власному штрафному майданчику, збивши все того ж Таремі, а Кейперс за буквою закону призначив одинадцятиметровий. Олівейра з позначки пробив точно у кут воріт Щенсного – 0:1!

До перерви Мората і Рабіо намагалися пробити Марчесіна, але своїми ударами підопічні Пірло здивувати Марчесіна не змогли.

Другий тайм

Після перерви Ювентус розпочав у кардинально іншому настрої. 4 хвилини знадобилося господарям, щоби зрівняти рахунок! Роналду відгукнувся на передачу партнера і в штрафному майданчику суперника залишив м’яч під удар К’єзі. Молодий італієць пострілом в дальню дев’ятку воріт Порту відновив рівновагу у матчі – 1:1.

Вилучення Таремі

Додав проблем своїй команді герой першої половини у складі Порту – Таремі. Іранський нападник спочатку заробив жовту картку за фол в центрі поля, а за дві хвилини вдарив м’яч після свистка. Кейперс таку неповагу оцінив на жовту картку – вилучення у стилі молодого Дениса Гармаша.

Кількісною перевагою туринці скористалися на 63 хвилині. Куадрадо подав точно на голову К’єзи, який з близької відстані ударом головою пробив Марчесіна – 2:1!

Міг К’єза поховати Порту своїм третім м’ячем, але, вийшовши віч-на-віч з Марчесіном, італієць не зумів переграти голкіпера португальців.

Врятувати команди від додаткових 30 хвилин гри міг Куадрадо. Удар колумбійця з лввої прийняла на себе поперечка воріт гостей.

Додатковий час

Феєрія розпочалася у другій п’ятнадцятихвилинці. Олівейра на 115 хвилині оформив дубль, скориставшись жахливою стінкою гравців Юве. Удар зі штрафного низом, Роналду пропускає м’яч поміж ніг, а Щенсний – у ближній кут – 2:2!

Photo by Valerio Pennicino/Getty Images

Рабіо за 2 хвилини знову вивів Ювентус уперед, головою замкнувши подачу з кутового – 3:2.

Часу врятуватися у Ювентуса було обмаль, лише три хвилини, але безідейність в атаці згубила туринців, які з соромом пролетіли повз 1/4 Ліги чемпіонів.