Жеребкування Кубка. Що витягнув Ігор Циганик?

Ведучий програми ПРОФУТБОЛ Ігор Циганик провів жеребкування 1/4 фіналу Кубка України. Після заходу журналіст поділився думкою про чвертьфінальні пари.

Дуже цікаві поєдинки мають бути. Динамо й Олександрія – це, мабуть, буде головне протистояння в 1/4 фіналу Кубка. Грають в Києві, цікавіше було б, можливо, якби грали в Олександрії. Кубок – це демократичний турнір. Він має таким залишатися. Тобто до фіналу мають можливість потрапити ті команди, які на даному етапі за рангом нижче у професійному футболі. Але в кожної команди є шанс. Фаворити йдуть, а поруч з ними – колективи, які ніколи не уявляли, що можуть зустрітися в поєдинках з топовими командами. Інгулець торік грав у фіналі Кубка України. Можливо, Альянс цього року зіграє там.

«Віджеребили» чвертьфіналістів Кубка України! У «Міс України-2018» Леоніли Гузь легка рука!👏 Фото: Андрій Майоров 👍

Опубліковано Ihor Tsyhanyk Середа, 18 грудня 2019 р.

Це нормальний процес. Я тішуся з того, що такі команди можуть дійти до завершальних стадій. В будь-якому разі, буде підійматися настрій в тих містах, де вони грають. От Минай – Інгулець. Вже хтось із цих команд буде в півфіналі. Минай точно спробує себе проявити. Маріуполь приїде в гості до Альянса. І там солодко не буде. Цілком можливо, що Альянс вийде. Тому пари достатньо цікаві.

Читайте також: Нечувана неповага! Скандал у Барселоні напередодні Ель Класико

 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також