Жінки критикують VAR! Жахливий скандал на Чемпіонаті Світу

На жіночому Чемпіонату Світу у Франції розгорівся страшений скандал. В усьому винні арбітри і система VAR!

Все почалося із матчу Нігерія – Франція, коли нігерійки програли господаркам Чемпіонату Світу з мінімальним рахунком 0:1. Хоч голів у матчі було мало, але драматизм зашкалював!

Скориставшись допомогою VAR, арбітр побачила порушення правил у штрафному майданчику суперника і призначила пенальті. До того ж другу жовту отримала нігерійка Нгозі Ебере. Збірна Нігерії залишилися в меншості. Але француженка пенальті не реалізувала. Щоправда, потім арбітр знову побігла дивитися VAR і призначила ще один пенальті. Тому що під час виконання попереднього воротар Нігерії рано вийшла з лінії воріт. Адже на жіночому Чемпіонаті Світу вже грають за новими правилами, у яких сказано, що в момент удару одна нога має бути на лінії воротарського майданчика. Вдруге француженка не схибила!

Невдоволення зросло після матчу Шотландія – Аргентина. Шотландки вилетіли з турніру, зігравши з аргентинками внічию 3:3. Дуже схожа ситуація! До 74-ї хвилини жіноча збірна Шотландії вела в рахунку 3:0 (!). Але останні 15 хвилин кардинально змінили хід матчу! Спочатку аргентинки відіграли два м’ячі. А на останніх хвилинах матчу збірна Аргентини ще й отримала право на пенальті, теж не без допомоги VAR. Кіпер збірної Шотландії Лі Александер змогла відбити одинадцятиметровий удар. Але на думку арбітрів і VAR (так, його використали знову), вона рано вийшла з воріт і тим самим порушила правила. Тому пенальті мусили пробивати знову. Цього разу Флоренція Бонсегундо не схибила.

Таким чином Шотландія посіла останнє місце в групі і тепер може забути про плеф-оф Чемпіонату Світу.

Після матчу перший міністр Шотландії Нікола Стерджен у своєму Твіттері написала таке:

Я ніяк не можу зрозуміти, як працює ця система VAR, але я вже ненавиджу її!

Тож, вирішуйте самі, чи завжди корисний VAR для футболу …

Читай також: США трощить Таїланд на ЧС-2019. Неймовірна Алекс Морган та її голи