Домашня сторінка Актуально Жорстока бійка! На Рівненщині футболісти і вболівальники влаштували побоїще. ВІДЕО

Жорстока бійка! На Рівненщині футболісти і вболівальники влаштували побоїще. ВІДЕО

3 читачів онлайн
1
2,610

Дуже неприємний епізод стався на Рівненщині у місті Городок. Емоції перекинулися за межі футбольного поля, після чого зав’язалася бійка.

Матч чемпіонату району між Славією-2 (Велика Омеляна) та РОКО (Городок) завершився побоїщем між футболістами та вболівальниками.

Гравці команди гостей після бійки пояснили ситуацію так, як бачили її вони.

Скріншот зі сторінки facebook у групі ФК КОРНИН

Усім привіт🤚🏻 Наша спільнота вирішила пояснити всю ситуацію під час гри
ФК «Корнин» та ФК «Понебель»! Хочемо відкрити очі людям та донести правду!

Нашо команда грала на виїзді у с.Городок!На 82 хвилині матчу наша команда вигравала з рахунком 4-0 і під час гри наш гравець Шаленик Роман у повітряній боротьбі отримує локтем під око та отримав розсічення! Після його падіння на поле наші гравці вибігли на поле, щоб надати допомогу нашому гравцю ( так, як наші суперникі не змогли забезпечити хороших медиків на гру), допомогу надавали НАШІ гравці та НАША вболівальниця, яка навчається на медика!

Під час надання допомоги нашому гравцю, який стікав просто кров‘ю, на трибунах були присутні вболівальники ( гравці з с.Городок «РОККО») і викрикували в нашу сторону неприємні слова, такі як: ( «там ніякого фолу не було», «для чого симулювати» , «ви приїхали до нас балет танцювати чи в футбол грали?» «навчиться грати в футбол», «ви підар*си*») і було багато погроз в нашу сторону! Звичайно ми теж агресивно відповідали в нашу сторону та давали їм відповідь.

Мовчати ми не будемо. Але наша команда була стриманою та сприймлава все спокійно! Замість того, щоб тим «вболівальникам» спуститься та допомогти хлопцю, вони провокували нас на бійку! Хлопці сказали їм щоб вони спустились в низ і подивились яка там «симуляція»! Через 5 хв ці «вболівальники» спустили в низ до нашого представника команди та налетіли на нього з кулаками ( на хвилиночку, нашому представнику 50 років, а тим псевдо вболівальникам максимум 25 років ), кинули його під ноги і почали лупцювати! І правильно, наші хлопці не будуть стояти і дивитися, як б‘ють нашого представника! Хлопці почали відпихувати тих вболівальників, так ті вболівальники переключились на НАС, на наших гравців! От і ми оборонялися, як могли! Під час бійки зі сторони гравців «РОККО» були постріли! В той час наш гравець з розсіченям досі лежав на полі!

Багато хто фіксував все на відео! АЛЕ відео не повне, і на відео лише ті моменти коли ми вже ОБОРОНЯЛИСЯ, і після цього відео всі ВИ подумали, що ми погані та, що наші гравці бидло! На відео лише фрагменти з бійки!
Це відео набрали чи не малих обертів у соц.мережах! Ми закликаємо Вас не вірити всьому тому, що на відео! Почитайте цей пост ( правдивий ) та зробіть поширення по всім соц. мережам в яких ви є!

Зараз пишемо про рішення нашої РАЙОННОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ на рахунок цієї сутички!
У ту п‘ятницю 4 жовтня було засідання КДК, на якому мали вирішити всі питання і поставити всі крапки на цьому!
Всі прекрасно розуміли, що нашій команді потрібні останні перемоги щоб поборотися за ПЕРШУ ЛІГУ. Хлопці віддавали всі сили на полі та показували результат!
Отож у п‘ятницю ніякого рішення наше КДК не винесло та сказали, що рішення буде в суботу 5-го жовтня о 14:00!
Ну і в суботу ніякої інформації ми не отримали на рахунок тієї ситуації, ніхто нам не телефонував та не попереджав про рішення!
У неділю 6 жовтня наша команда приймала у с.Колоденка принципового суперника ФК «НОВОЖУКІВ» і в цій грі наша команда здобула перемогу 4-1!
Всі хлопці були раді, адже ми стали ближче до першої ліги і нас роздідяли лише 1 очко в турнірній таблиці!

І тут, сьогодні 7 жовтня наше КДК виставляє рішення, яке мали вирішити ще в ( п‘ятницю та суботу ), виставляє рішення, що нам зараховується технічна поразка в тій грі в с.Городку, де наша команда впевнено на 82 хв перемагала свого суперника ФК «ПОНЕБЕЛЬ». Тобто вирішили зняти з нас 3 очка і дати технічну поразку! + до того двом нашим гравцям дали дискваліфікацію на 8 місяців та штраф 1000 грн!

Поясніть, як це все розуміти? Нас зробили винними в тій ситуації і скинули просто! Забрали у хлопців шанс за один рік вийти з ДРУГОЇ ЛІГИ в ПЕРШУ ЛІГУ! Просто злили нашу команду бо їм так треба було!
Наразі ми зробимо все для того, щоб ці очки нам повернули та ми впевнено боролись за вихід в ПЕРШУ ЛІГУ!
Ось така ситуація зараз у нас! Тому будь ласка не вірьте жодній інформації яку розповсюджують в соц.мережах! Вся правда в цьому вище написаному тексті! Зробіть поширення цього посту в своїх соц.мережак з нашою позначкою!

Нас не влаштовує таке несправедливе рішення до нашої команди ФК «КОРНИН»

Нам потрібна Ваша підтримка! Надіємося на Ваше розуміння!
Підтримати команду у складний час та натиск на команду в коментарях!

Нагадаємо, декілька днів тому у Першій Лізі фанати Чорноморця зірвали матч із Балканами.

Читайте також: Новини із табору суперника збірної України. Серби здаються?

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Вчитель розриває учня. Динамо Луческу громить Минай Кобіна

Четвертий тур УПЛ стартував із розгрому …