Зінченко допомагає Ман Сіті перемогти в АПЛ. Команда Гвардіоли знищила Лідс. ВІДЕО

Гравець збірної України знову вийшов в основному складі лідера АПЛ і продемонстрував хорошу гру.

Олександр Зінченко отримав місце у стартовому складі Ман Сіті на домашній поєдинок 17 туру АПЛ.

Підопічні Хосепа Гвардіоли швидко забезпечили комфортну перевагу в рахунку, забивши двічі (зусиллями Фодена з добивання та Гріліша після навісу Мареза) до 14 хвилини – 2:0.

За такого рахунку в матчі трапився дуже цікавий епізод. На 28 хвилині Олександр Зінченко у боротьбі з Рафіньєю підіграв собі рукою, але Пол Тірні не зважив на такі дії українця. У гру міг втрутитися ВАР, але відеоповтор показав, що дотик руки до м'яча був за межами (в сантиметрах) штрафного майданчика Сіті. А в такому разі VAR не може втручатися.

Гравці Лідса засмутилися через таке рішення арбітра і за 3 хвилини пропустили ще один м'яч. Де Брюйне після передачі Родрі вийшов віч-на-віч з Мельє і переграв його – 3:0!

Після перерви господарі продовжили побиття команди Б'єлси.

Гюндоган, який з'явився на полі в другому таймі, двічі асистував своїм партнерам. Марез і Де Брюйне дальніми ударами змусили капітулювати голкіпера суперників – 5:0!

На 74 хвилині Стоунз на добиванні познущався з Мельє, якого оборона гостей кинула напризволяще – 6:0.

Магію чисел Б'єлса побачив на 77 хвилині. Свій сьомий м'яч у цьому поєдинку забили підопічні Гвардіоли. Аке після подачі Фодена з кутового поцілив точно у кут воріт суперника – 7:0.