Зінченко у півфіналі! Манчестер Сіті залишає Голанда і Боруссію без Ліги чемпіонів. ВІДЕО

Містяни показали клас!

Ман Сіті у поганому настрої завітав у Дортмунд на матч-відповідь 1/4 Ліги чемпіонів з Боруссією

Команда Хосепа Гвардіоли в останньому матчі АПЛ поступилася вдома Лідсу. А після домашнього мінімального успіху над дортмундцями лідеру англійського чемпіонату не можна було програвати німцям.

Олександр Зінченко вийшов в основному складі містян, але українець ніяк не міг допомогти своїй команді на 15 хвилині. Стоунз проґавив закидання на Голанда, норвежець відпасував під удар Дауду. Постріл гравця збірної Німеччини оборона Сіті заблокувала, але на підхопленні першим був Беллінгем, який своїм ударом поцілив точно у дев’ятку воріт Едерсона – 1:0!

Підопічні Гвардіоли до перерви мали декілька дуже хороших нагод, щоби рахунок зрівняти (і навіть вийти уперед). На 24 хвилині Де Брюйне обікрав біля штрафного майданчика Боруссії Морея і одразу пробив – м’яч поцілив у поперечку воріт Гітца.

Трохи пізніше міг зрівняти цифри на табло Марез. Фоден прорвався флангом і скинув у центр штрафного майданчика дортмундців, Марез випередив Хуммельса і пробив у дальній кут повз Гітца. Беллінгем врятував свою команду, заблокувавши політ м’яча.

Зінченко теж мав свій шанс. На 38 хвилині українець долучився до розіграшу стандарту, який завершився ударом гравця збірної України головою. Гітц м’яч, який летів під поперечку, намертво забрав.

Після перерви майже одразу допоміг налагодити справи гостям Емре Джан

Ексгравець Реала та Ювентуса у власному штрафному майданчику перервав простріл Фодена своєю рукою, за що Карлос Дель Серро Гранде призначив пенальті. Марез з одинадцятиметрової позначки Гітца переграв – 1:1!

Дортмундці могли знову вийти вперед на 69 хвилині. Ройс подав зі штрафного, Хуммельс перестрибнув Вокера і пробив – м’яч пролетів над дев’яткою воріт Едерсона.

Зруйнував мрії Боруссії про півфінал на 75 хвилині Філ Фоден. Гості розіграли кутовий, який ударом з-за меж штрафного майданчика перетворив на гол гравець збірної Англії. Гітц пропустив м’яч у бижній кут – 1:2!

Часу, щоби забити у ворота Едерсона ще три м’ячі, у Голанда і Ко було обмаль, а підопічні Гвардіоли вирішили більше не припускатися результативних помилок.

Манчестер Сіті продовжує крокувати до омріяного трофея!