Домашня сторінка Актуально Зінченко у символічній збірній 1/2 фіналу Кубка Ліги

Зінченко у символічній збірній 1/2 фіналу Кубка Ліги

1 min read
0
2,011

Олександр Зінченко цього сезону дебютував у складі Манчестер Сіті. Здебільшого українець бере участь в кубкових матчах команди Гвардіоли. У першому півфінальному матчі проти Бристоль Сіті українець вийшов на поле із перших хвилин.

Вже традиційно для цього сезону Зінченко відіграв на позиції лівого латераля. Олександр був замінений на 79-й хвилині, а Манчестер здобув перемогу із рахунком 2:1. В компенсований до другого тайму час Серхіо Агуеро забив вирішальний гол матчу і зробив запас для своєї команди перед матчем відповіддю. Варто відзначити, що Зінченко за підсумками матчу отримав третю найвищу оцінку в складі містян. Портал Whoscored оцінив дії українця у 7,3 бали. Краще відіграли лише Сілва і Стерлінг – 7,8, та Де Брюйне – 8,5.

Українець був досить активним, часто намагався передачами із глибини поля шукати вільні зони для партнерів. Вже вкотре після вдалого матчу у виконанні Зінченка інтернет-спільноту розривають обурені коментарі вболівальників Сіті щодо того, що Олександра тренерський штаб обмежує ігровою практикою лише в кубку.

А статистика говорить сама за себе. За проведений на полі час у грі проти Бристоля українець виконав 64 передачі і 95% його пасів були точними. Також в активі гравця збірної України 3 вдалі спроби відбору і стільки ж обіграшів суперника.

Не дивно, що із такими показниками Зінченко потрапив до символічної збірної перших півфінальних матчів Кубка Ліги. Олександр зайняв місце лівого захисника на яке також претендували Маркос Алонсо із Челсі та Ейнсі Майтленд-Найлз із Арсенала.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.